Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van egy ruha darab amit nem...

Van egy ruha darab amit nem tudok értelmezni, a napozó. Miért jobb mint egy rövid nadrág+trikó? Ki mikor mekkorra gyerekre használ ilyet?

Figyelt kérdés
2015. jún. 9. 14:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Mert nem csúszik fel mint a póló, nincs kint a dereka a babának/ kisgyereknek.
2015. jún. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
A júniusi lányom pár naposan már abban volt. Én jobban szerettem, mint a sima bodyt. A téli gyerekem meg 5 hónaposan kezdte hordani. Még 1,5 éves gyereknek is használtuk alváshoz, pizsama helyett.
2015. jún. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Ez olyan mint a body, csak pici szára van. Sokkal jobb, mert nem csúszik fel a póló, védi a derekát veséjét is a kicsinek. 1-1.5 évesre használom simán, de ha nagyon meleg van akkor néha a pólót adom rá.
2015. jún. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Pelenkás gyerekre, akire még nem trikót adnál, hanem body-t. A napozó lazább viselet, mint a body rövidnadrággal és csak egy réteg. Én nagy melegben szerettem.
2015. jún. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nekem júniusi a fiam és nagyon sokat használtuk a napozót. Ahogy előttem is írták, jobb mint a trikó+rövidnadrág, mert nincs ki a baba dereka (piciknél erre ügyelni kell).
2015. jún. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is elgondolkodtam rajta "friss anyuka vagyok":)

De azt tapasztaltam,hogy jobb mint a body mert nem "tapad" úgy a kis testére lazább,jobban szellőzik alatta a bőre,sőt én 2.napja abban teszem le este aludni:)

6 hós kislány anyuja

2015. jún. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
5. vagyok. Igen, lazább jóval, mint egy body, ezért is jobb.
2015. jún. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Mi strandolásnál használjuk, és nagy melegben. Az okok amit az előttem szólók említettek, illetve, hogy nem éri szinte teljes felületen a nap a baba bőrét. Az sem utolsó szempont, hogy könnyű ráadni a babára. A két évesemre is adom még.
2015. jún. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Akkor alà nem adtok semmit...

2015. jún. 9. 14:14
 10/16 anonim ***** válasza:
Nem:)
2015. jún. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!