Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, szerintetek van e...

Anyukák, szerintetek van e értelme 14 hós babámmal nyaralni menni?

Figyelt kérdés
Ha eszünk a szálloda éttermében,(reggeli ebéd vacsora)le akar menni és futározni akar,10 percnél tovább nem ül az etetöszékben.Ha éppen olyanja van,nem akar tovább ülni a babakocsiban séta közben ,és cipelni kell de 12 kg....Ha viszem a kezemben,sokszor akkor is le akar menni ,és ha nem engedem,rángatja magát,alig birom fogni.Autóban se szeret sokáig ülni.Csak nekem ilyen a gyerekem vagy a tiétek is?Van igy értelme nyaralni menni?Nem tudom eldönteni,mert jól esne egy kis környezetváltozás,de szerintem sokkal fárasztóbb lesz,mintha itthon ülnénk,ahogy mindig.Nektek is ilyen a nyaralás ilyen pici gyerekkel?
2015. máj. 29. 17:09
 1/7 anonim ***** válasza:

természetes hogy ilyen, hiszen a mozgás lételemük ebben a korban.

vannak olyan szállodák, ahol van gyermekfoglalkoztató hely, olyan mint egy bölcsöde az egész be lehet adni, amíg reggeliztek(ill tovább is, de annak meg én nem látom értelmét)

2015. máj. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ezért nem nagyon ajánlják a kis gyerekes/babás családoknak az éttermes étkezéseket, mert egy kis gyerek még nem érti hogy viselkedni kell. mi is megyünk majd az 1 éves fiúnkkal nyaralni, 4-5napra. ő egyenlőre el van a kocsiban, babakocsiban...stb, nem tudom hogy fog ez változni 1-2 hónap alatt, de most ha zajlik körülötte az élet, van mit nézelődni akkor nyugis.
2015. máj. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi is megyünk nyaralni a babánkkal, akkor lesz 14 hós. Többször voltunk étteremben már, szépen végig üli, csipeget az ételünkből. Babakocsiban is bármeddig elvan, imád nézelődni. Autóban sincs vele baj, le tudom foglalni vagy alszik. Szerintem menjetek ti is nyugodtan, ezért nem szabad otthon maradni. Hadd érjék új ingerek, láthasson új dolgokat. Lehet majd leköti az újdonság és nyugisabb lesz :-)
2015. máj. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A nagyobb lányom egy kis angyal volt, őt háti hordozóban még kirándulni is vittük a hegyekbe, meg ezerféle helyre, sose volt baj vele. A második lányom teljesen az ellenkezője volt, egy percig nem bírt a fenekén maradni, őt már nem is vittük olyan sok helyre. Én is utálom mikor nem lehet nyugiban, csendben elmenni egy étterembe vagy szállodába, mert anyuci szabadon engedi az ördögfiókákat aztán tesz rá magasról, hogy mit csinálnak. Szóval nem akartam ennek kitenni másokat. Ha nagyon rendetlen, akkor keressetek valami családbarát helyet, ahol külön vannak animátorok a gyerekekre állítva, hogy lefoglalják őket. Vagy adjátok le a nagyihoz és menjetek ti ketten kicsit lazítani.
2015. máj. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Elsősorban neked kell eldöntened. A fiam természetét nézve tudok véleményt írni. Egy éve mi is voltunk nyaralni akkor ő 8-9 hónapos volt akkor. Két család is volt velünk ott mindkét gyerek 3-4 hónapos volt. Az én fiam is sok figyelmet igényel, felváltva ettünk férjemmel és a foglalkozást is megosztottuk. Amikor aludt mindketten felszabadultunk. Ha azt nézem, hogy otthon reggeltől estig ketten vagyunk a fiammal ez nem volt annyira fárasztó. Az is jó volt, hogy férjemen kívül mással is tudtam beszélni. Rossz időt fogtunk ki, de jó volt mert volt hol összegyűlni. A program összeállításánál a gyerek természetét is figyelembe veszítek, akkor még lehet egy jó nyaralás. Emlékszem az út során legalább 2-3x álltunk meg úgy hogy én hátul ültem és amennyire csak tudtam próbáltam szórakoztatni (kb. 200km-re mentünk). Most 20 hónapos,de nekünk sem ül több időt az étteremben.
2015. máj. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
kedves Utolsó,amikor útközben 3 szor megálltok az azért van mert sir?Olyankor mit csináltok vele vagy hol álltok meg?
2015. máj. 29. 21:42
 7/7 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok, mivel kocsival mentünk benzinkútnál álltunk meg. Azért kellett megállni mert már nagyon sírt. Ölünkbe vettük és sétáltunk vele, hagytuk kicsit álldogálni pl. a székbe kapaszkodva, ahol nem tűzött a nap és nem volt nagy kosz engedtük kicsit mászni. Egyes MOL kutaknál van játszótér is, szerintem a te babád élvezné.
2015. máj. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!