Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rosszul csinálom? Nem sokára...

Rosszul csinálom? Nem sokára 8 hónapos lesz babám, de az étrendjét nagyon megválogatom. Nem eszik még mindent. Mint ahogy itt többen is írják.

Figyelt kérdés

Most szeretném neki a halat bevezetni?Milyet adjak?Hogy készítsem el?

Csirkehusit adok neki,krumpli,répa,fehérrépa,brokkoli,cékla,gesztenye,alma,barack,banán,körte,sütőtök,cukkini,paradicsom.S persze ezek variánsai.Ez kevés?Mi az amit kellene még,vagy már adnom neki feltétlen????Emellett kap már glutént tartalmú gabonapépet(mert ez most javaslott),tápszert.

Első babás tapasztalatlan anyuka vagyok,aki lehurrogtak hogy ÓÓÓÓÓÓÓÓ bezzeg az ő gyereke már ennyi idősen rakott krupmlit és paprikás krumplit,sőt Pöti Danone-t is evett............


2010. febr. 28. 10:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Az utóbb említetteket nem kell enni, de ilyenkor már majd mindenféle zöldséget ehet. Adj neki spenótot, kbetűsöket, zölborsót, mindenfélét szép lassan.

Halat én bébiételben adtam neki, de bárhogy csinlod, adhatod neki. Vegyél halfilét, süsd meg és turmixold az ételébe. Máj is mehet már.

2010. febr. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod.Milyen halfilét vegyek?Én nem szeretem így nem vagyok a halakban jártas.....

Ma akarom a zöldborsó bio-kipróbálni.Mivel keverhetem?

2010. febr. 28. 10:41
 3/5 anonim ***** válasza:
16 hósan sem eszik túl sok felnőtt kaját a fiam, nyolchósan meg pláne nem evett:) borsót kis répával, krumplival szoktam összefőzni, bele csirkehusi, turmix, és kész. Remélhetőleg nem lesz baj a héjától, de 8 hósan szerintem már birja a gyomra. Zöldbabfőzi? Mirelit bab, krumpli, husi, vagy kis sajt, joghurttal és kukoricalissztel szoktam behabarni, nagyon finom.
2010. febr. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Egy kis karalábé, karfiol, kelbimbó, padlizsán, saláta, sóska, barnarizs (nem előfőzött). Ezeket már eheti. Kisfiam 7,5 hós ő is most kostolgatja. Nekem azt mondta a védőnő, hogy halrudat süssek neki és annak a fele mehet bele egy adag hamiba. Persze a bundája nélkül. Ja és, hogy 1 héten 1x mehet a tojás sárgája is főzve, mert kell a szemfejlődéshez. Remélem tudtam segíteni.

2010. febr. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek,fogok próbálkozni az új ízekkel!!!!!!!!!!!Jó tippeket adtatok!
2010. febr. 28. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!