Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Otthonra minden nap tiszta...

Otthonra minden nap tiszta ruhát adtok a 9 hó körüli babátokra?

Figyelt kérdés

természetesen body-t minden nap tisztát adok rá. De a felsőruházatot is minden nap kell cserélni? Akkor is ha nem koszos?

Igaz, hogy mászik,de szerintem nem koszos a ruhája, akkor is adjak rá másnap tisztát?


2010. febr. 28. 11:01
 1/7 anonim ***** válasza:
44%
Hát ha pl body plusz két pulcsi van rajta akkor a bodyt meg a felső pulcsit cserélem a középsőt nem de egyébként mindig mindenből tisztát kap!
2010. febr. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az enyém olyan idősen mászott, most 11 hónaposan megy és koszos lesz a ruhája estére.

Hiába mosok és sprek fel minden reggel a konyhában, fürdőben, takarítok hetente a szobákban.

2010. febr. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én mindig tisztát adok rá nappal, mert nap végére tiszta kosz a drágám. 9 hónapos. Mászik, esik-kel, leeszi magát...valami mindig van.:)

Az éjszakai ruhát szoktam 2 naponta váltani.

2010. febr. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Body-t, harisnyát naponta cserélem, de a kisgatyát, pulcsit nem.
2010. febr. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is body-t, zoknit cserélem le rajta minden nap. melegítőnadrágot viszont több napig visszaadom (közben koszos lenne, vagy összekenné, akkor lecserélem). Más ruhát nem adok rá itthon, mert meleg van.
2010. febr. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az én babám még nem mászik de minden nap másik ruha van rajta:)6 hós kislány
2010. febr. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Ha koszos akkor én is mindig lecserélem. De amikor nincs rajta szennyeződés, akkor másnap is azt adom vissza rá.

2010. febr. 28. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!