Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez feszes izomzatnak számít,...

Ez feszes izomzatnak számít, vagy normális?

Figyelt kérdés
Babám 7 hónapos. Nem tudom, hogy rendben van-e, hogy a karjait befeszíti, ha mozgatni akarom, de ha nem figyel éppen és akkor mozgatom, akkor lazák maradnak. Kúszik szabályosan és ül.
2015. jún. 10. 21:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Ugyan nem vagyok szakerto, de ha 7 hosan kuszik, maszik, ul akkor nincs problema
2015. jún. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ez inkább az h akaratos. Az én babám feszes volt, ami azt jelentette h hason nem tette le a fejét 2 hónapos koráig, valamint sokat volt ökölben a keze, feszítette lefelé a lábait sokszor, de ahogy fejlődött magának kimozgatta + tornáztattuk is. Ha szépen mászik, rendesen fog, nyúl tárgyakért akkor nem feszes. Az én babám most 11 hónapos és pár napja már szépen iszik cumisüvegből, pedig ott magasra kell emelnie a karjait, hogy meg tudja dönteni az üveget. Nekünk annyi van még, hogy sokat áll lábujjhegyen, de azt is szép lassan elhagyja.
2015. jún. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!