Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mosható vagy eldobható úszópel...

Mosható vagy eldobható úszópelust használtok/fogtok használni?

Figyelt kérdés
érvek/ellenérvek?
2015. jún. 10. 23:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Eldobhatósat használtam és használok is. Tartósabb stabilabb jobban illeszkedik szerintem mint a mosható, emellett kényelmesebb is, mégha drágább is.
2015. jún. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Eldobhatót használok. Egyszerűbb, csak megveszem és nem kell vele semmit tenni, fél perc alatt rá tudom adni a gyerekre, utána meg leveszem és kuka, nem kell mosni, áztatni teregetni. Nem vagyok lusta ember, de szeretem az időmet kellemes dolgokkal tölteni, a pelenkamosás nekem nem az. Tudom, hogy környezetbarátabb a mosható pelus, és állítólag olcsóbb is, bár nem tudom, hogy mennyi egy igazán jó kezdő készlet, ami új, mert ebből én nem vennék használtat, plusz ha hozzáveszem a mosás költségeit és az időráfordítást, máris nem annyira egyértelmű a kép. Én inkább tökélyre fejlesztettem a pelenkavásárlást, és kuponokkal, egészségpénztárral, hitelkártya visszatérítéssel kevesebb mint fél áron veszem meg.
2015. jún. 11. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hoppá, reggel van. Az úszó szót nem vettem észre. Abból is eldobhatót használunk egyébként abból is, és arra húzunk egy kis úszónadrágot. Lehet, hogy azt lehetne magában is használni, de inkább tutira megyek, nehogy egy kakidarab megtalálja a kiutat. :-)
2015. jún. 11. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!