Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik felnott kajaval lehet...

Melyik felnott kajaval lehet elkezdeni etetni a babakat es hogyan?

Figyelt kérdés
Azt mondjak ugy 9 honaposan el lehet kezdeni a kisbabakat a felnottek kajcsijabol etetni...
2010. febr. 28. 13:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Igen el lehet, én 8 hónaposan kezdtem. Húslevest pl, vagy paprikás krumplit, főzelékeket, kivéve bab, lencse, sárgaborsó. Bármilyen levest, én először így csináltam. A leveseket sűrűbbre főztem, több répát, krumplit ilyesmit tettem bele plussz amihez ment rizst dobtam mint pl a paradicsom leves.
2010. febr. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hát én később kezdtem.Bár ilyen idősen is adtam neki,de csak módjával,a levesből a répát,stb.de 1 évesen már azt kapta amit mi.én a lazább főzelékekkel kezdtem,pl krumplifőzelék,borsófőzelék.aztán csináltam rakott krumplit,és így szépen sorban mindent.már még most sem kap mindent mert amibe nagyon sok a füstölt cucc,vagy nagyon fűszeres azt nem adok neki.
2010. febr. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon koszi a valaszokat.Meg annyit kerdeznek h a fozelekeket tehentejjel csinaltatok? Mert azt hallottam azt csak 1 evesen lehet kezdeni naluk.
2010. febr. 28. 14:42
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Első vagyok! Én a főzelékeket tejjel habartam amibe az kellett, de nem házi tehéntej hanem bolti. Mivel a főzelékbe felforralod nem lesz semmi baja tőle. Én csak ilyen formában adom neki a tejet mert egyébként nem adok még neki, 1 éves. DE ha azt nézzük hogy mennyi tejjel habarsz be egy főzeléket...nem sok az biztos.
2010. febr. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!