Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek a babája nem nagyon...

Akinek a babája nem nagyon fogadta el a tápszert, az mivel váltotta ki neki az utolsó esti szopit? Már nem sok tejem van, már csak este szopizik a babám, de lassan már elszeretném választani teljesen.1 éves lesz.

Figyelt kérdés
2010. febr. 28. 15:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Tápszert 3-4 hónapos kora után már nem adtam neki.Egyévesen már majdnem mindent eszik.Este kenyér,kifli vajjal,lekvárral,szalámival,mikor mi van,és utána tejet iszik.Egészséges,jókedvű baba.
2010. febr. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
1 évesen??Azzal,amit mit eszünk.Amit az előző is ír.És kakaó.
2010. febr. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Pontosan amit írtak. Ne ragaszkodj a táphoz,próbálkozhatsz babatejel ha sok pénzed van,de nekem azt se itta meg.
2010. febr. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szép és jó amit, írtatok. De 2 foga van, még nem tud annyira rágni, hogy jól is lakjon a mi kajánkkal éjszakára.
2010. febr. 28. 15:27
 5/7 anonim ***** válasza:
Dehogynem.Az én lányomnak is ennyi idősen 2 foga volt. Úgy ette a párizsit,meg a vajas kenyér belét hogy csak ugy cuppogott hozzá.14 hónaposan mind a 4 őrlő foga kint volt,mert a darabos étel maszírozza az innyét,és könyebben fogzik hidd el.Én ugyan így voltam mint te.Picike adj neki,aztán meg látod hogy mennyi az amit még könnyebben megeszik.De vannak jó tejpépek is,éjszakára és finomak. De csak így tudod ösztönözni a rágásra. És bizony már kéne hogy darabosat egyen
2010. febr. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálunk a Nestle Junior 1+ vált be. Aztán 15 hónapos korában teljesen áttértünk a bolti tejre.
2010. febr. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Lányom 1,5 éves koráig CSAK a tejpépet volt hajlandó megenni vacsira. Reggelire meg CSAK az ivójoghurtot.

Na de ő rossz evő volt mindig is...

2010. febr. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!