Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan akinek a babája...

Van itt olyan akinek a babája 11 hósan még nem ült 100%osan?

Figyelt kérdés
Az ên babám még nem ül, csak imbolyogva kb 15-20 mpig, aztan muszaj megtamaszkodnia fel kezzel. allasbol ul le tobbnyire vagy terdelesbol (butoroknal felkapaszkodik de nem jar még) maszni is kb 3 hete kezdett...aki szinten kicsi lemaradassal kuzdott, azoktol kerdeznem hogy titeket kuldott valahova a gyerekorvos? vagy behozta a lemaradast? en jovo heten viszem megnezetni a gyerekorvoshoz, mert akkor tolti a 11 honapot.
2015. jún. 14. 16:03
 1/4 anonim ***** válasza:

A lányunk 10 hónaposan kezdett mászni és abból ült ki pár nappal később, de az egyik kezére támaszkodott. 11 és fél hónapos koráig támaszkodott így, addig másodperceket sem ült meg támaszkodás nélkül. Nem kellett semmilyen vizsgálatra, vagy kezelésre vinni. Mondjuk én nem is olvastam még sehol határidőt az ülésre, tehát én nem is éreztem úgy, hogy ez lemaradás lenne.

A későbbiek így alakultak: 15 hónaposan kezdett járni, kb. 17 hónaposan járt stabilan. Most 3 éves, egészséges, ügyes, jó mozgású. 19 hónaposan ült utoljára babakocsiban.

2015. jún. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
9,5 hósan maszott, 10 hósan felállt kapaszkodva, állásból leült pár nap múlva, de ekkor még nem tudott ülni, támaszkodott, majd eldőlt. Nem emlékszem pontosan mikortól ült stabilan, de pár hét eltelt.
2015. jún. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
2-es most mennyi idõs a babád?
2015. jún. 14. 23:57
 4/4 anonim ***** válasza:
2-es vagyok, 14 hónapos, 2 hete jár :)
2015. jún. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!