Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan, akinek a...

Van itt olyan, akinek a babája még 10 hósan sem mászik?

Figyelt kérdés
10 hósak vagyunk, de talán tegnap produkált valami mászás-félét, eddig csak kúszott. De azt mint a rakéta... Nem vagyunk elkésve? Jelent ez valami problémát?
2013. jan. 11. 14:42
 1/10 anonim ***** válasza:
Az enyém elmúlt 1 éves, mire mászni kezdett. Semmi baja, illetve hipotón kicsit, de összesen 4 alkalommal kellett csak a Dévényeshez járnunk. Nézesd meg egy Dévényessel, ha ez megnyugtat, de szerintem nem gond.
2013. jan. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Bár később kezd mászni, mint az átlag, nem jelenti azt, hogy baj van. Főleg, ha kúszik.

Az én lányom nem forgott, nem kúszott, 11 hónaposan kezdett mászni. Egészséges, most már 5 éves.

Szóval nyugodj meg! Eljön az is!!!

2013. jan. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Az enyém is hipotón, ő 10 és fél hónaposan kezdett mászni!DE! Annyira be voltam parázva,hogy elvittem egy jó nevű neurológushoz. Szegény kérdezte, hogy most azért vagyok ilyen para, mert nem mászik percre pontosan 10 hónaposan?:) Szerinte jó,hogy ilyenkor még nem tudnak olvasni, és nem tudják,hogy nagykönyv szerint mit mikor kellene csinálniuk!:)

Nyilván van egy határ, de nem kell annyira szögesen venni,hogy na akkor ha 10 hónaposan nem mászik, akkor baj van!

Főleg, ha kúszik. Az enyém is stabilan kúszott! Utána viszont, ahogy elkezdett mászni, rá két napra felállt!

2013. jan. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Az enyém 10 és fél hónapos, és még csak pár hete kezdett kúszni. Mászni nem mászik, csak kutyázik.

Nincs elkésve, nem minden baba fejlődik a nagykönyv szerint.

2013. jan. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ne aggódj! Az enyém is 11 hónaposan kezdett el mászogatni. Most már úgy mászik, mint a villám. Viszont előbb állt fel, mint mászott!
2013. jan. 12. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
nekem is 10 hó körüli volt a lányom amikor elkezdett mászni, ekkor már ült régóta, fel is állt egyszer, kúszni szinte semmit se kúszott. egy éves szülinapja után egy héttel elkezdett járni, szóval ne izgulj ezen
2013. jan. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 shona ***** válasza:
ua.mint a 6os detto!
2013. jan. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszát! Megnyugodtam... :))
2013. jan. 15. 12:29
 9/10 A kérdező kommentje:
Már egy hete nem csinál mást csak mászik! :)))
2013. jan. 30. 13:16
 10/10 anonim ***** válasza:
Na látod! :)))
2013. jan. 31. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!