Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Külföldi, görögországi nyaralá...

Külföldi, görögországi nyaralásra mi a legfontosabb dolog, amit vinni kell 15 hónapos kisfiamnak? Van itt olyan anyuka, aki volt már hasonló korú gyermekkel küldöldön nyaralni?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokat várok, illetve, gyógyszer, kaja, innivaló, pelus mennyi kell, tudok-e ott is vásárolni hasonlót? Repülőre mit és mennyit tudok felvinni (hajnalban utazunk, reggelre érünk oda). Előre is köszi!
2010. jún. 28. 12:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Persze, rengetegen. Én fél évesen vittem mindegyiket először külföldre (mind3 téli gyerek...)

Mivel ott is élnek gyerekek, ezért megkapsz ott is mindent.

Gyógyszert azt vigyél, ami amúgyis otthon van nálad vész esetére (láz, csipés, ilyesmi).

Repülőre a gyerek enni és innivalóját felviheted, amennyire szüksége van az út során (ezt te tudod, hogy hány óránként eszik, mennyit iszik). Bontatlan üvegek vihetők fel.

2010. jún. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szia, mi horváto-ban voltunk tavaly, 8 hósan, szal nemuaz az esetünk, de mi vittünk pelenkát, amennyi kellett, vagyis amennyit naponta itthon is elhasznált, plsuz rászámoltam még vagy tízet, fájdalomcsillapítót, néhány üveg bébikaját (de ő főleg még szopott), gyümölcsöt, ásványvizet, játékokat, naptejet. ezt amit speckó neki vittünk. repülőről nem tudopk nyilatkozni, mert autóval mentünk.

bocs, hogy csak félig válaszoltam.

2010. jún. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen mi minden évebn járunk nyaralni, a nagyfiam már 10 éves. Vele először tengerparton másfél évesen voltunk (félévesen az Alpokban), de tavaly, amikor kicsi volt 5,5 hónaposan Görögországban nyaraltunk, kocsival mentünk, 3 helyen szálltunk meg (légkondis partmanban)

Idén szintén Görögorzságnba készülünk, a kicsi akkor lesz 17 hós.

Ja ás mi kempingezni szoktunk, az alól csak a gyerekek első nyara volt kivétel.


(voltunk már kocsival Krétán is, idén Zakhintosz a cél és Evia talán)

Én tavaly pelenkát ott vettem, minden kapsz amit itthon, kaját vittünk és vettünk, vizet ott vettünk, gyógyszert meg szokásosakat vittünk.

Bűr emlékeim szerint a pelenka drágáb volt.

Helyileg hova mentek?


Sajnos repülős dologban nem tudok segíteni, mi kocsival szoktunk menni.

2010. jún. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Krétára megyünk. Igyekszem csak a legfontosabbakat pakolni, merthát 20 kg/fős a súlyhatár a gépen és babakocsit is akarunk vinni. Köszi a válaszokat!!
2010. júl. 1. 10:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!