Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikorra kell tudnia a babának,...

Mikorra kell tudnia a babának, hogy ha letakarunk egy tárgyat akkor a takaró alatt keresse?

Figyelt kérdés
2015. jún. 15. 14:38
 1/6 anonim ***** válasza:
8%

2-3 éves korára.

Ajánlom tanulmányozasra Ranschburg Jenő :Szülők könyvét. Sok fontos fejlődéslélektani információt tartalmaz.

2015. jún. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

2-3???


Fiam áprilisban volt 2 éves, de minimum fél éve, (vagy több) tudja ezt.

Szerintem kb 1-1,5 év, de én ezt direktbe nem teszteltem nála.

2015. jún. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kislányom fejlődésben elmaradt, minden téren, ezért nála tesztelték. Kb. másfél évesen tudta már.
2015. jún. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
az nem tudom ugyan az most próbáltam, letakartam a fiam előtt egy autót és ő felemelte a plédet. 10hónapos. ezelőtt nem próbáltam, csak kíváncsiságból csináltam. amúgy olyant szoktunk játszani, hogy elszaladok előle "elbújok" ő meg mászik utánam és "megtalál".
2015. jún. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A tárgyállandóság másodlagos cirkuláris reakció, 10-12 hónapos kor körül alakul ki.
2015. jún. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát pontos kort nem tudnék mondani, de mindkét gyermekem 1 éves kora körül már tudta.
2015. jún. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!