Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kell-e takaró a délben még...

Kell-e takaró a délben még lázas, de kúp után normalizálódott hőmérsékletű 1 évesre? 22 fok van a szobájában, plüssnadrág, zokni, hosszúujjú body, rövidujjú póló van rajta.

Figyelt kérdés
2014. nov. 13. 17:01
 1/4 anonim ***** válasza:

én tennék rá, de nem így öltöztetném, hanem hogy tudjon hőt leadni, a plüs meg eléggé hőtartó, a h.ujjú body túl passzolós


szóval én ujjatlan bodyra adnék sima anyagú tipegőt, rá meg vékony(normál)babatakaró, ha alszik. mert ha mozog, forog, akkor nem kell takaró, de ne földön legyen

2014. nov. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nagyon jó tanácsot írt az első, én is pont így tennék, nem jó az öltözet, takaró meg kéne :)

jobbulást!

2014. nov. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én soha nem altatom talpig felöltöztetve a gyereket. Mindig naci nélkül, bodyban, pólóban alszik. Pulcsit is mindig leveszem róla. Ilyen babysoft anyagú takarója van.

22fokban én betakarom, és igen, szerintem te is takard be.

(amúgy éjszaka nálunk rugi van még, az előzőeket nappalra írtam)

2014. nov. 14. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Délben nagyon didergett, azért kapott plüssnadrágot, utána pedig hirtelen elaludt, nem akartam már nyaggatni az átöltözéssel, mert akárhányszor hozzáértem, elkezdett nyöszörögni, így hagytam inkább.

Végül egy vékony pamut lepedővel takartam be.

2014. nov. 14. 09:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!