Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen takarót használtok...

Milyen takarót használtok ebben a hűvösebb időben a pár hónapos babátoknál (aki nem bundazsákozik! )?

Figyelt kérdés
Van egy plédje (vékonyabb), de az estére szerintem már hideg. Vastag takarót varrt egyet anyukám, de az annyira vastag, hogy félek megfullad ha magára húzza (4 és fél hós és már nagyon sokat mocorog álmában). Ti milyen takarót használtok? Linket esetleg tudtok csatolni? Bundazsákot hanyagoljuk légyszi a válaszokban, mert babám hason alszik és utálja :(

2014. okt. 3. 16:49
 1/7 anonim ***** válasza:

[link]


Ilyet, huzattal.

2014. okt. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vettem nagyobb méretű polár plédet, félbe hajtva takarom vele.
2014. okt. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

én ilyet, csak más színben: [link]


ez a te kettőd között van vastagságban

2014. okt. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hason hogy huzna magara?
2014. okt. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy kérdésemre válaszolsz kedves utolsó. Úgy, hogy hátrafelé kúszik éjszaka mindig, a takaró meg merev, így alákerül.
2014. okt. 3. 21:57
 6/7 anonim ***** válasza:
Sima hálózsákban, vállpántosban. Alszik hason, háton, oldalt szóval folyamatosan forgolódik. Nem húzza az arcára és nem kell azon aggódni, hogy kitakarózik-e álmában.
2014. okt. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is félbehajtott polár pléddel takarom a 2 hónaposomat. :)
2014. okt. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!