Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A fogától lehet lázas 8...

A fogától lehet lázas 8 hónapos kisfiam? Nem náthás, nem köhög, nem aluszékony, szerintem a torka sem fáj, mert eszik rendesen.

Figyelt kérdés

Amikor be volt gyulladva a torka, nem akart enni semmit.

Este mértem neki 37,5 fokos lázat.

Ilyenkor elég ha Panadolt adok?


2010. márc. 1. 10:14
 1/3 anonim ***** válasza:

37,5 fok nem láz, csak hőemelkedés, ilyenkor ne adj neki gyógyszert, csak ha 38 fok fölé megy (popsiban mérve 38,5). A hőemelkedés meg lehet a fogzástól.

ҝ

2010. márc. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, valóban hőemelkedés, csak véletlenül láznak írtam. A 37,5 már leszámolva volt.
2010. márc. 1. 10:20
 3/3 anonim ***** válasza:

:)

Próbálj viburcolt adni neki, az jó fogzásra, vagy nézz szét a homeopátiás szerek között, az nagyon jó a fogzásos tünetek enyhítésére. Pl. chamomilla vulgaris, stb. Itt tudod megnézni, nektek melyik lehet jó:

[link]

Gyógyszert akkor adj, ha nagyon szenved a fogától, igaz nekünk a panadol semmit nem ért, én nurofent adtam, amikor nagyon sírt a fájdalom miatt.

Jó babázást!

ҝ

2010. márc. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!