Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tudnátok programokat ajánlani?...

Tudnátok programokat ajánlani? Fél éves a kislányom..

Figyelt kérdés

Sziasztok! :)

Arra lennék kíváncsi,hogy miket játszotok a 6 hónapos gyermeketekkel? Milyen közös programokat csináltok?


Én teljesen kifogytam és úgy látszik a kislányom is ráunt a dolgokra:(


Van játszószőnyegünk, nem szereti,nem érdekli. Van ringatónk nincs el benne pedig ringat,és zenél is és játékok is lógnak felette,ráunt "szerintem". Sétálni szoktunk menni de 2 napja ordít a babakocsiban! :(

Van ilyen összerakós szivacsos szőnyeg,azon elvan ideig óráig körbe játékokkal aztán jön a sírás.

Lassan csak kézben van el!

A kiságya tele van játékokkal,zenélő forgókkal,beszélő-mesélő Micimackója is van:)

Szoktunk tornázni,illetve én tornáztatom őt:) Táncolni,énekelek neki. Egyszóval mindent csinálok amit lehetséges és ami éppen eszembe jut!

Tudok esetleg valami ujjat mondani nekem ami lekötné? És nem kell megszakadnom? Úgy értem,hogy tényleg lassan csak a kezembe nem sír.... és szeretném most már kicsit pihentetni a hátam,kezem:)

Köszönöm :)



2015. jún. 18. 14:58
 1/9 A kérdező kommentje:
Még annyi,hogy most elkezdtük használni a kengurut mert abban szeret lenni,csak hát attól is nagyon fáj a hátam! (elég hátfájós vagyok) és hiába "lóg" rajtam tök jó,hogy elvan meg minden csak hát én mókázni,játszani szeretnék vele,"fejleszteni" nem lógatni magamon :)
2015. jún. 18. 15:05
 2/9 anonim ***** válasza:
Túl sok mindent pakolsz elé. Egyszerre csak 1-2 dolog legyen elől, így nem tud választani és ez zavarja. Sétánál fekszik vagy kilát a babakocsiból? Az én lányaim csak akkor voltak csendben, ha közben nézelődhettek.
2015. jún. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hordozóban viszem sétálni amit a babakocsira lehet tenni. Így ülve nézelődik,amikor nem fúj a szél,ha fúj akkor rajta van a teteje. a Mózesbe amibe szinte fekszik esélytelen is:) Még nem tud önállóan ülni,így a sportrészt még nem tudjuk használni.
2015. jún. 18. 15:11
 4/9 A kérdező kommentje:
Ohh és köszönöm a tanácsot. Kipróbálom,hogy csak 1-2 dolgot teszek elé:)
2015. jún. 18. 15:14
 5/9 anonim ***** válasza:
Pedig a szeparációs szorongás küszöbén álló kislányodnak egyedül arra van szüksége, hogy 'rajtad lógjon'. Ez nyugtatja meg. Olvasgass a szeparációs szorongásról! Érdekes, hogy még mindig milyen kevesen vannak, akik tisztában vannak ezzel a fogalommal és tudják, mi a teendő, pedig a vízcsapból is ez folyik.
2015. jún. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Kedves 5-ös,de a szep.szorongás nem 8-9 hónaposan kezd el kialakulni? Mármint olvastam én ezt -azt már róla,de úgy gondoltam,hogy nálunk ez még nem áll fönn,mert még "kicsi" ehhez. De ezek szerint akkor lehetséges!
2015. jún. 18. 15:18
 7/9 anonim ***** válasza:
6-8 hónapos korban jelentkezik az első hullám, persze később tetőződik, de vannak babák /általában az értelmesebbek/, akik hamarabb rájönnek arra, hogy anya el is tud tűnni, ők ettől kétségbe esnek. A fiamnál is kb. ekkor kezdődött, 8 hós korában tombolt, le sem tudtam tenni, 10 hós korára lenyugodott, amikor elkezdett járni. A második hullám valamikor 18-24 hó tájékán jelentkezik, az már picit enyhébb. A fiam most múlt kettő, érezhető volt egy pár hónapja. Éjjelente gyakran átjött a szülői ágyba, közénk bújt, sírdogált, ha én nem voltam a közelben, a játszón mennem kellett Vele mindenhová. Mostanra lecsengett ez az időszak, önálló nagyfiú, a játszótéren megy a kis barátaival, néha felveszi velem a szemkontaktust, aztán már rohan is tovább. Simán ott alszik a nagyinál. Szval megéri ilyenkor nonstop mellette lenni. Ém mei taiban a hátamra kötöttem, úgy főztem.
2015. jún. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én írtam a hasonló kérdést, amihez hozzászóltál. A babakocsival nekünk is ugyanez a helyzet, eddig imádta, most az se tetszik neki. Nekünk is elég sok játék van körülötte, lehet tényleg ez is a baj. De majd kísérletezek én is és írok ha van fejlemény.
2015. jún. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
8-as köszönöm :) Ha nálunk van valami vagy megtudtam valamit én is írok:))
2015. jún. 18. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!