Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Babák

A kérdés

Hány hónapos kortól kezdtétek sportrészbe ültetni a babátokat? Kislányom 5 hónapos lesz holnap 74-es ruhákat hord,7,5 kg, tehát nem duci csak cuki "játék" baba nagyon szeret ülni, de nem tud.

Végig a mózesben fekszik kicsit megdöntve a babakocsi, abc design turbo s6 van. Próbáltuk egyszer a sportrésszel de nagyon nagy volt neki lefektetve. Barátnőmék látom már abba az esernyősbe ültetik 5 és fél hónapos babájukat én annyira nem erőltetném ha nem ül magától.

Keress kérdéseket hasonló témákban: babakocsi, ülés

2015. jún. 10. 23:16  Privát üzenet  

A válaszok
1 2

ez nem a ruha mérettől függ és nem is attól, hogy duci-e vagy vékony. ha tud ülni akkor lehet ültetni. ha nem, akkor pedig nem lehet.

enyém 6 hónaposan ült fel, 7 hónaposan próbáltuk ki ültetve a sport részt, de lecsúszott benne, így még egy hónapig úgy használtuk, hogy csak picit emeltem meg neki. 8 hónaposan már stabilan tudott ülni, akkor már a sportrészben is kényelmes volt neki

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/11Időpont 2015. jún. 10. 23:35 Privát üzenet
Tok mindegy, hogy duci, nem duci, cuki, nem cuki, 74es vagy 62es, 7 honapos vagy 10 honapos. Ha nem tud ulni, ne ultesd!

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/11Időpont 2015. jún. 10. 23:52 Privát üzenet

4,5 hósan emeltem meg a lányomnak egy picit, épp csak hogy jobban kilásson, és csodák csodája megszűnt az ordítva-levegőzés... addig katasztrófa volt minden séta.

A fiamat 5 hósan, ha jól emlékszem.

A válaszíró 89%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/11Időpont 2015. jún. 10. 23:52 Privát üzenet
Amíg nem tud magától felülni, nem erőltetném sem a sportrészt, sem a sok ültetést. Nem tesz jót a gerincének.

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/11Időpont 2015. jún. 10. 23:53 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

1-2 válaszolók nem vagyok hülye, tudom hogy nem attól függ :) csak leírtam a paramétereket, mert olyan nagy a hölgy(jobban örülök, ha nem tárgyként kezelve mutatom be a lányoamt h evvan és kész, ezért leírom mindig kiről van szó), hogy lassan ennek a nagy babakocsinak a mózeskosarát is kinövi, de ülni nem tud

# 5/11Időpont 2015. jún. 11. 00:39 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Ennek a babakocsinak a sportrész együtt van a mózessel, tehát lehet az, hogy megemelem a sportrészt a mózessel együtt...eddig így volt, mert már unta a felfele nézést...csak furcsállom hogy a "kislányom bartáját" már esernyőre csukható babakocsiba ültetik, ezért kérdezem, hogy én nem erőltetem még őt és ültetné az ember v ne.....de akkor egy véleméynen vannak általában az emberek...fogni kell még nem tartja magát nem ültetném én

# 6/11Időpont 2015. jún. 11. 00:42 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

és zöldkezecskék küldve:)

# 7/11Időpont 2015. jún. 11. 00:42 Privát üzenet
Lehet, hogy az a baba már tud ülni.

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/11Időpont 2015. jún. 11. 08:01 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

kicsit lusta tartani a fejét, úgyhogy annyira nem sajna, de nem bánom :)...kérdés a kérdésben, nektek mikor kezdett mászni a babátok?

# 9/11Időpont 2015. jún. 11. 10:04 Privát üzenet
Én 3 hósan tettem át a nagyobbikat, mert bömbölt, hogy csak az eget látja. A sport részem is szinte teljesen vízszintesig dönthető, így egy nagyon picit megemeltem addig, amíg nézelődött, és lehajtottam, ha elaludt. A gyerekorvos is azt mondta, hogy ez így teljesen oké. Rendesen ülve akkor hagytam, amikor már egyedül felült és szépen tudott ülni, ez nála 6,5 hó volt kb.

A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/11Időpont 2015. jún. 11. 14:58 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Nagyon aggodok véleményt szeretnék kérni?
Mi a kedvenc idotoltese 14 honapos (koruli) babadnak?
Hogyan tegyem szebbé, nyugodtabbá az életünket, ami most egyenlőre egy kupac romhalmaz?
11-12 hónapos babátok mivel játszik?
A fisher price tanuló elem lámpán miket énekel a lámpa?
Ti mivel fertőtlenítettétek első használat előtt a csörgőket, rágókákat, egyéb játékokat, amit a szájába vehet a baba?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Babák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!