Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7hónap körüli tápszeres babád...

7hónap körüli tápszeres babád mennyi folyadékot fogyaszt egy nap tápszerrel együtt? És mit iszik?

Figyelt kérdés

Az én babám félliter tápszer mellé napi 1dl vizet bizti megiszik és 1dl gyümilé.Bár azt most felváltottam paradicsom lével,amiből még 1,5 dl is elfogyaszt.

Bár nála k

pici korától kezdve nem volt folyadék gondunk mindig ivott szépen!


2010. márc. 1. 11:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Az én lányom 10,5 hónapos koráig nem ivott mást a tápszeren kívűl, nem volt hajlandó, pedig a doktornővel mindent meg próbáltunk,és utánna 12 hónaposig csak napi fél kis cumisüvegnyit ivott,most 14 hónapos és napi 2-3 kis cumisüveg őszibarack üdítőt iszik meg,és pohárból kb fél deci vizet,és pár napja nem iszik már tápszert!
2010. márc. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lányom 7 hónapos reggel este kap tápszert 210ml-t és kb. 2 dl teát iszik meg egy nap.
2010. márc. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!