Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hallott esetleg valaki róla,...

Hallott esetleg valaki róla, hogy a sok koffein grapefruittal együtt fogyaszt? Valaki esetleg próbálta?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 10. 15:46
 1/8 anonim ***** válasza:

Én hallottam róla, de nem csináltam, mert se a kávét, se a grepafruitot nem szeretem:D

Reggelire szokták enni, fél egy egész grapefruitot kávéval cukor nélkül. Szerintem ez önmagában reggelire nagyon kevés.

2011. ápr. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
*fél vagy egész
2011. ápr. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Persze.Csak kell mellé almaecet meg fóliázd be magad...aztán majd,ha kilyukadt a gyomrod a sok koffeintől,meg savas gyümölcsöktől,akkor talán rájössz,hogy gondolkozni kellene inkább...
2011. ápr. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ananásszal nem?
2011. ápr. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
27%
inkább este 6 után ne egyél!!!!
2011. ápr. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
ja és igyál sok vízet!!!
2011. ápr. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
88%
Persze.Este 6 után ne egyen,nehogy már kapjon szegény habteste egy kis energiát.
2011. ápr. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A grapefruitról is, a koffeinről is, az almaecetről is hallottam. Jellemzően ezeket az 1. válaszoló által leírthoz hasonló fogyókúrákkal szokták javasolni, aztán attól meg jó hogy fogy az ember. Egyébként gondolom, jót tesz, vitaminok, ásványi anyagok vannak benne. A koffeinnek is vannak jótékony hatásai, ha nem vödörszámra isszuk a kávét.

A 6 után nem evés hülyeség. Azt inkább úgy kell értelmezni, hogy lefekvés előtt 3-4 órával már nem érdemes. De ha éhes valaki, akkor csak kell enni, korgó gyomorral sem lehet rendesen aludni.

2011. ápr. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!