Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Minden pelenka megduzzad a...

Minden pelenka megduzzad a pisitől? Van olyan pelus, amelyik nem?

Figyelt kérdés
2015. jún. 18. 16:53
 1/3 anonim ***** válasza:
az úszópelus nem duzzad meg, abból egy az egyben kifolyik. de most komolyan, hová tűnne szerinted a pisi? :) azért duzzad meg, mert felszívja
2015. jún. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Olvastam egy pelenkatesztet, és ott azt írták, hogy az adott pelus nem duzzadt meg a pisitől. Nekem is furcsa ez, ezért is kérdeztem.

[link]

2015. jún. 18. 16:59
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

A pelenkák kétféle nedvszívó anyaggal operálnak: az egyik egy gyapotszerű anyag, ami felszívja (megduzzad) a rostjaiba a nedvességet.

A másik zselés állagúvá alakítja. Ez utóbbi egyébként enyhén nedves pelenkánál kertészkedéshez is jó. Szét kell szedni a pelenkát, kivenni a zselés részt és belekeverni a virágföldbe. Sokáig megtartja a nedvességet a növény alatt, lassabban szárad ki a föld.

2015. jún. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!