Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babánk 18 hónapos és a...

A babánk 18 hónapos és a férjem nem hajlandó biliztetni (kijelentette, hogy nem is fogja). Mi tegyek?

Figyelt kérdés
2010. márc. 1. 14:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
64%
mi az hogy nem hajlandó biliztetni? hagyja majd hogy bekakáljon a gyerek? magyarázd el nkei, hogy ez nem kedv kérdése, arról van szó, hogy a gyerek szobatiszta lesz-e vagy évekig fogtok vele küszködni. férfiak!!!
2010. márc. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
46%
csatlakozom az első válaszolóhoz!
2010. márc. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
42%
bilizteesd Te...ez nem kétemberes feladat :)
2010. márc. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
50%
Másfélévesen még korai biliztetni.Gondolom,te otthon vagy a kicsivel,neked kellene rászoktatni,nem az apjának.Időd van bőven a gyerekre.
2010. márc. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat.

a 3.-nak üzenem,hogy természetesen két emberes feladat és én biliztetem is,de ha el kell mennem 1-2óra hosszára,apuka nem ülteti rá.

2010. márc. 1. 14:57
 6/11 A kérdező kommentje:
4.-nek:3hete kezdtük el az ismerkedést a bilivel és elég jól haladunk,már bele is pisil.de nem akarok várni míg 2éves lesz...nyáron megyek dolgozni.
2010. márc. 1. 14:59
 7/11 anonim ***** válasza:
69%
Normális családokban két emberes feladat a gyereknevelés..biliztetés stb...ezt az egyik válaszolónak üzenem..Főleg hogy szegény anyuka megy dolgozni,gondolom nem jókedvében.Apukának meg magyarázd el ha egyszer csak egyszer bepisil vagy bekakil a gyerek,melósabb lesz átöltöztetni,mint letolni a gatyót és bilire ültetni.Vagy dugd el a pelusokat ha elmész :-))))kénytelen lesz bilit használni apuci.
2010. márc. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
62%
Ugyes a baba es anyukája hogy ilyen szépen halad a biliztetéssel!!!
2010. márc. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
69%
bocs, félreértettelek...persze, az gáz, hogy ha ő vigyáz rá, és nem hajlandó...de sztem mikor egyszer-kétszer neki kell kiásni a gyereket a kakából, rájön, hogy mégiscsak jó találmány a bili :) egyébként grat, nagyon szépen haladtok.
2010. márc. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
63%
De mit mond, miért nem akarja? Nem igazán értem... Te biliztesd, talán ha látja milyen ügyesen megy a gyereknek ő is kedvet kap.
2010. márc. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!