Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ezek a nevek közül melyik/mely...

Ezek a nevek közül melyik/melyek tetszenek a legjobban? És melyik nem és miért?

Figyelt kérdés
Adél, Gerda, Eliza, Emma, Gréta, Izabella, Lotti, Léna, Boglárka, Mirella, Blanka. Illetve a Boglárka mellé 2.keresztnévnek melyik passzolna? Köszönöm a véleményeket.:-)
2015. jún. 21. 17:24
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Tetszik:

Adél, Eliza, Emma, Izabella, Lotti, Boglárka, Mirella


Semleges: Léna


Nem nagyon tetszik:

Gerda, Gréta, Blanka


A második keresztnévhez tudni kellene a vezetéknevet, mert mondjuk szerintem simán jó az is, hogy Boglárka Izabella, de ha a vezetéknév is hosszú, akkor már ez így nagyon sok. Viszont ha nagyon rövid a vezetéknév, akkor tökéletes a két hosszabb utónév. Hosszabb vezetéknév esetén mondjuk a Boglárka Emma jól hangzana, de tényleg csak a vezetéknévvel együtt kimondva lehet ezt igazán eldönteni.

2015. jún. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Tetszik: Gerda, Lotti, Léna, Boglárka.


Semleges: Eliza, Gréta, Izabella, Mirella.


Nagyon nem tetszik: Adél, Emma, Blanka, szimplán rondának tartom a hangzásuk miatt őket.


Boglárka mellé Lénát, vagy Lottit adnám ezek közül.

2015. jún. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Tetszik: Eliza, Emma, Gréta(kedvenc), Izabella, Léna, Mirella

Semleges: Adél, Gerda, Blanka

Nem tetszik: Lotti


Boglárka mellé A betűvel kezdődőt semmiképp nem adnék, mert összefolyik (úgyhogy Adél kiesett).

Eliza, Emma, Léna, Mirella és Izabella teljesen más hangulatú nevek, ezeket azért nem adnám mellé.

A Grétát imádom, de a Boglárka végén is van egy kisebb mássalhangzó torlódás, meg a Gréta elején is, ami miatt nyelvtörős picit egymás után. Kicsit ezt érzem a Boglárka Blankánál is :/

Igazából a felsoroltak közül egyik sem passzol annyira a Boglárkához nekem.

A Boglárka Gerda a leginkább összeillő szerintem.


Esetleg még:

Gréta Boglárka (ha esetleg felcserélnétek a sorrendet)

Boglárka Lili

Boglárka Luca

2015. jún. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Tetszik: Izabella, Mirella, Blanka, Léna

Semleges: Boglárka, Eliza, Emma

Nem tetszik: Adél, Gerda, Gréta, Lotti


A Boglárka szerintem magában is elég hosszú név, úgyhogy én személy szerint nem is adnék mellé másik nevet, de ha mindenképpen kell egy nevet mondani, akkor talán a Léna vagy az Emma.

2015. jún. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Eliza és a Léna tetszik.


Boglárka Léna vagy Boglárka Emma

2015. jún. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Adél a legjobb
2015. jún. 30. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!