Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki hallott mar egy gyógyszertá...

Ki hallott mar egy gyógyszertár által kikevert cseppről?

Figyelt kérdés
Állítólag hasfájós babáknak szokták felírni. Sajnos a nevét nem tudom, de ha valaki hallott róla vagy használta, mi volt a tapasztalata.
2015. jún. 22. 06:20
 1/6 anonim ***** válasza:
papaverin.. nekunk csak ideig oraig hat :(
2015. jún. 22. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
O, akkor nálatok mi segített?
2015. jún. 22. 07:13
 3/6 anonim ***** válasza:
A gyerekorvost hívd fel, ő biztosan tudja! Mi Infacolt használtunk, nekünk nagyon jó volt. 2,5 hónaposan tudtuk elhagyni. Viszont nagyon fontos tudni, hogy miért fáj a hasa! A mi fiunknak azért fájt, mert nem tudott evés után büfizni. Ilyen esetben jó az Infacol. Viszont ha mástól fáj a hasa (pl. anyatejes és olyat ettél, amitől neki hasfájása lesz), akkor az étrenden kell változtatni. Mindenképp jelezd a gyerekorvosnak és ő tud neked segíteni. Az Infacol egyébként recept nélkül kapható a gyógyszertárban, 2000 Ft körül van.
2015. jún. 22. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Igen,az első jó írta.Viszont nálunk is a büfizés volt a gond és SEMMI,de semmi nem vált be,a papaverin sem,csak a gripe water (az eredeti,woodward's-os). Se infacol,se biogaia,espumisa,semmi,tényleg csak ez.

Ha mindent próbáltál,és semmi se jó,nagyon ajánlom.

Lehet találni neten kimaradva valakiénél,nem horror az ára sem,2000 ft körül van és sokáig elég.

Anno én sehol nem találtam,de Angliából hozattunk.

2015. jún. 22. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi próbáltunk többféle cseppet (infacol, espumisan, biogaia), de egyik sem használt. Ezt a papaverint azért nem próbáltuk, mert ez nagyon erős gyógyszer, és míg az infacol, espumisan ki is ürül, ez felszívódik és csak nagyon ritka esetekben ajánlják, legalábbis nekünk ezt mondta az összes orvos, akit megkérdeztünk. Nekünk nem vált be a torna, masszázs sem, de a melegítőpárna, kólikatartás, szélcső se hozott javulást. Ami segített, az a hajszárító. Előtte esténként órákat sírt, ezzel pár perc alatt kipukizta magát és megnyugodott, elaludt. Én a következő gyereknél a kelengyelista elejére rakom a hajszárítót.
2015. jún. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
elso valaszolo vagyok nekunk a biogaia valt be. de ez babaja valogatja :) latod van amelyik babanak semmi nem jo a pocifajasra :(
2015. jún. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!