Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Változni fog a hajszíne vagy...

Változni fog a hajszíne vagy marad vörös?

Figyelt kérdés

6 hetes a fiam. Világos vörös a hajszíne. A férjem telföl szőke volt gyerek korában de felnőttként is elég világos még a szemöldöke is. Nekem világos szőke a hajam.

A lányunknak is inkább világosszőke.

De a fiamnak világos vörös a szempillája szőke és a szemöldöke is. Sógoromnak volt gyerek korában vörös haja. Lehetséges, hogy akkor ezt a sógortól örökölte? Létezik egyáltalán ilyen? A vörös szín általában megmarad vagy az is változik?


2015. jún. 23. 21:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Változhat, de örökölhette a sógortól, és akkor megmarad.
2015. jún. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Valtozhat, de maradhat is. Ez lutri. Egyik baratnom tejfolszokebol lett sotetbarna tinedzser koraban. Tesom haja szogegyenes, selymes haja lett drotszeru, sprod gondor.
2015. jún. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ha vörös, az már nem változik.


A haj besötétedhet vagy világosodhat, így lehet "szőkéből" "barna", de ha vörös, akkor az vörös.

2015. jún. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Még bármi lehet. A testvérem is szőke volt abban a korban, mint amiben a te gyereked van most. Rá fél/egy évre teljesen barna lett, nagyon sötét barna. Van, hogy más rokonról öröklődik a hajszín és nem a szülőktől.
2015. jún. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Két világos vörös hajú babát ismertem, mindkettő elmúlt 4 éves már, de nem változott a hajszíne egyiknek sem.
2015. jún. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Imádom a vöröshajú fiúkat. <3 Szerintem király, hogy lesz ennyire egyedi. Frappáns módon fordíthatja ezt az előnyére, szerintem ne aggódj (ha aggódsz).

25L

2015. jún. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én vörös hajjal születtem,1évesen viszont már tejfölszőke voltam.
2015. jún. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Hogyne létezhetne? A gyerekek gyakran örökölnek keresztbe.


A családban van 4 gyerek különböző ágakon, akik keresztbe örököltek. Nem hajszínt, hanem egy az egyben arcot. Kiköpött nagynénje/nagybátyja a 4 gyerek.

2015. jún. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én pici babaként vörös voltam, fekete lett felnőtt koromban. A lányom sötét hajjal született, uolyan vöröses szőke volt a haja pár hét múlva, mint az én babakori hajam, most 1 éves és tejfölszőke. Simán változhat majd neki, de én csípném, h vörös maradt volna.
2015. jún. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Sötétülni fog, de egy kis vöröses beütése mindig lesz szerintem.
2015. jún. 24. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!