Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 kerekű kis bicajt mikortól...

3 kerekű kis bicajt mikortól érdemes venni? 1 évesnek korai még?

Figyelt kérdés
2010. márc. 1. 22:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem még korai.Az én fiam 1 éves és most tanulta meg,hogy kell menni a baby-taxival.
2010. márc. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szerintem még igen.elöször kismotor vagy bébi taxi.2 éves körül voltak nekem a gyerekeim mikor tanultak vele menni.
2010. márc. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
1 évesnek talán kicsit korai (bár az is kérdés, hogy mióta tud járni, ha 9 hónapos kora óta, akkor nem korai ;-)). A fiam 11 hónaposan indult el és 15 hónaposan kapta a háromkerekűt. Eleinte a lakásban gyakorolt, 18 hónaposan volt háromkerekűn odakint először.
2010. márc. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:)!Még csak 7hós :9 nyáron lesz 1 éves akkora gondoltam de akkor majd jövőre!!
2010. márc. 1. 22:56
 5/7 anonim ***** válasza:

Én éppen mostanában keresgéltem a lányomnak triciklit a teszveszen és van egy fajta, ami nagyon megtetszett:

[link]

Ez a típus az. Ebből nem tud kiesni, van lábtartója, tehát tudom tologatni benne, aztán, ha nagyobb lesz ezek leszerelhetők róla és 2-3 éves korig használható. Ilyesmi szerintem jó lenne. :) Az én lányom 9 hós, szóval én még csak tologatni fogom. :D Legalább is remélem, mert még csak fűzöm Apát, hogy "Jajjj de jó lenne egy ilyen kis tricó-bicó :D"

2010. márc. 1. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A kisfiam 10 honaposan mar ment 6 honapos koratol baby taxizott, de akkor is 1 evesen csak motort kapott, aztan 16 honaposan egy pedalos kisautot, tepert vele ezerrel, aztan nyert a lustasag es egy elektromosat(mindene az auto es a motor es ezt ugye be lehet inditani stb stb) es most 2,5 eves most kap egy rendes 2 kerekü biciklit. Amugy megvenni meglehet, enni nem ker, es ha latja jatszik vel tologatja, aztan megprobal felülni es fel ev mulva mar ha eleri a pedalokat akkor lehet elkezdi majd tekerni vagyis megprobalja, de 2 eves kora elött ugysem nagyon fog igazan menni vele.
2010. márc. 2. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
23.48-asnak.11 hónapos a lányom és ilyen van neki is.Ő 4 hónaposan a keresztelőjére kapta.5 hónapos korától ül,ebben kezdtem etetni.Hintalóként is nagyon szerettem,de 7 hónaposan már ebben is felállt és feldőlt.Most már bicajként használja.Egy pillanat alatt felugrik az ülésre,a kutya fejét ügyesen nyomkodja.Én úgy látom,hogy nem korai,persze ez a babakocsit pótolja és nem a lábbal hajtós játékokat.
2010. márc. 2. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!