Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen játékot érdemes venni...

Milyen játékot érdemes venni 1 évesnek? A ti gyerekeitek mivel játszanak szivesen?

Figyelt kérdés
2011. szept. 8. 20:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Üres flakonok, dobozok, zsinór, bármi, amit a földön talál, bármi, amire azt mondom, hogy nem szabad, vezetékek (csak szeretne), boros állvány (ismételten csak szeretne), falevelek és fű (leginkább a szájában), telefon, távirányító (csak és kizárólag az, amelyiket mi is használunk, és lehetőleg az a darab, amelyik a legnehezebben pótolható), fakanál, vágódeszka, kanál, és a sort még órákig tudnám folytatni. Amúgy van vagy százmillió zenélő, beszélő, forgó, villogó csipogó játéka, de általában nem játszik velük.
2011. szept. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, hogy nem túl nagy segítség a válaszom:) Előző vagyok. Nem kell a játékokra sokat áldozni, úgysem az számít. Lehessen szétszedni, legalábbis az az enyémnek bejön :) Ha színes és szét lehet szedni / össze lehet rakni (az még nem megy :)) az már nyerő. Azt nem tanácsolom, hogy legyen hangja, mert azokat én is utálom :) Ha nem csak játékban gondolkozol, akkor esetleg valami őszi ruha vagy kiscipő is jó lehet, a cipők úgyse túl olcsók (na nem olyan vészes összeg csak minden második hónapban kiadni ennyit, mert egyeseknek 19-ről 21-re nő a lába..)
2011. szept. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 krisztivan ***** válasza:
100%
Azok amit az előző válaszolo beírt + könyvek(puha fedelű)és az összerakható hordók.Ruhák amivel a legjobb felmosni.Fiam szereti nagyon ezeket a készségfejlesztő-össze és egyberakható játékokat.
2011. szept. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

játék-babakocsi

formabedobó

zenélő játékok

2011. szept. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
mindennel amire azt mondom, hogy nem szabad, játékokkal nem nagyon pedig nagyon sok van neki.
2011. szept. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Pont amiatt kérdezem,mert nálunk is az a nyerő amit nem szabad:)Pedig az én lányomnak is van rengeteg zenélő,csörgő,zörgő játéka.De a távirányító mindennél jobb:)))
2011. szept. 8. 21:49
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

én egyévesemnek most összerakható csészét vettem, tudod amit tornyozhat tetején egy figuával meg egymásba is tehet. segítségemmel már teszi őket egymásba, de igazán élvezet az a lányomnak ha lerombolja a tornyot amit felépítettem :)


ilyet vettem, neki:


[link]

2011. szept. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Van ilyenünk is:)Ő is imádja lerombolni:))))
2011. szept. 8. 22:10
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

előző vagyok. még van ilyenje is a lányomnak, ezt is ajánlom. a formák bedobásakor hangokat ad és lehet külön zenéltetni is.


[link]


a lányom megszokta hogyha megnyomja a zenegombot az anyja rütyőzik rá :) szereti nagyon és a pénz formát magától beilleszti :)

2011. szept. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
A kisfiam kedvencei: állatos, színes könyvek minden mennyiségben, nagyméretű maci vagy más plüssállat, mókakocka (nem tudja megunni hónapok óta), gurulós játékok, autók, homokozós játékok. Ami nem játék, de imádja: nagy kavicsok a kertből, hifitorony, villanykapcsoló, műanyag dobozok tetővel (most tanul csavargatni), kis szemeteslapát + seprű, apa-anya ruhái :)
2011. szept. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!