Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 évesnek adtok bármi vitamint...

1 évesnek adtok bármi vitamint? Érdemes?

Figyelt kérdés
Gyermekközösségbe,bölcsibe nem jár, én viszont sajnos már dolgozom (kórházban), így elképzelhető hogy hazaviszek valami "ragályt". Érdemes lenne így a téli időszak előtt elkezdeni valamit ? Ha igen, Nektek melyik vált be ? Megeszi simán ?
2011. szept. 21. 08:44
 1/4 anonim ***** válasza:
szia! Én most kezdem el a béres cseppet. Étvágytalan is. Gyümölcslével issza meg.
2011. szept. 21. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Cebion kids-t kap.Nekünk is kell mert tesó ovis.Ő is kap rágótabletta formájába vitamint, de már betegek.:-(
2011. szept. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy eves kora ota kap cebion c-t es felvaltva cebion multit vagy marslakocska szirupot.joghurtba teszem,mert nagyon edes szirup mindketto.azert adom mert csecsemokori asztmaja van es minden leguti fertozestol befullad,probalom megelozni.meg nagyon rossz evo is,ugyhogy szerintem nem art neki egy kis plusz vitamin.
2011. szept. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én Vitacolant adok neki.
2011. szept. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!