Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hetes terhes vagyok,...

10 hetes terhes vagyok, masodik babamat varom par napja eszre vettem hogy barna folyasom van. Masnak is volt ilyen?! Nagyon ideges vagyok vegette

Figyelt kérdés
Hozza teszem miomam is van de az elosot is igy hortam ki.A doktornom tud rola duphastont szedek napi harom plusz magnezium de megis eszre vettem a folyast nem azt mondom hogy egesz nap de napjaba legalabb egszer.Volt masnak is ilyen panasza?!A duphastontolel kene hogy muljon?!Mitol lehet?!A kisfiam 19 honapos hat azert van mit csinalon mellette,tobbet kene pihennen?Legyszi irjatok nagyon felek es idegesitt ezhelyzet..

2015. jún. 24. 18:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk vissza kéne menni az orvoshoz, de a mióma vagy ciszta okozhat ilyet, viszont a gyógyszertől el kellene múlnia. Igen, értelemszerűen célszerű lenne a lehető legtöbbet pihenni, ha nem akarsz elvetélni.
2015. jún. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%
Ha nagyon félnél és ideges lennél akkor már rég elmentél volna orvoshoz. Innentől értelmetlen a kérdésed...
2015. jún. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Èn elvetèltem 11+5 naposan ugyan így, ugyan ezt szedtem plusz vitamint, csak nekem első baba lett volna.
2015. jún. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Most lehet, hogy le leszek pontozva, de ha az orvos tud róla és gyógyszert is szedsz rá, akkor ennél többet nem nagyon tudsz tenni. Én is így voltam, a legtöbb orvos csak legyintett, végül találtam egyet, aki hajlandó volt felírni a Duphastont, vérezgettem amellett is, de szerencsére megmaradt a baba.

Elhiszem, hogy ideges vagy, én is az voltam, de most tényleg nem tudsz többet tenni.

2015. jún. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat es az utolsonak uzenem korekkt valasz volt hasonloan gondolkozunk..
2015. jún. 24. 20:08
 6/7 anonim ***** válasza:

nekem 10 hetesen volt kis vérzésem, utána 6 napig barnás folyás. de persze már az első cseppnél rohantam az Ultrahangra.akkor mindent rendben talált. Rutascorbint kell szednem.

de okozhatja egyébként fertőzés is, vagy kis vérrög, vagy pl ér elpattan, lepény el kezd válni.

Szerencsére azóta elmúlt és minden rendben remélem veled is.

elmentél dokihoz? mi volt?

ja és igen szigoruan pihennem kellett még boltba se mehettem 2 hétig. semmit nem csinálhattam. Wcre zuhanyozni, meg egyszer kétszer beraktam a mosást a gépbe de ennyi.

2015. jún. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt igen ma voltam dokinal a baba szepen fejlodik hat vegulis kiderult hogy a vizeletbe volt a ver,szoval fel fazas okozta..most antibiotikumot szedek :( jobb lenne ha nem lenne problema,de ha muszaly be kell szedni..
2015. jún. 26. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!