Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A tápszeres babákat kell...

A tápszeres babákat kell itatni forralt vízzel?

Figyelt kérdés
Csak mert az anyatejes babáknak bőven elég az anyatej és nem szomjasak.
2010. márc. 2. 08:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem kell, csak lehet. Inkább teáztasd mint vizet adj neki. Milyen idős? Végül is mindegy, mert lehet adni születéstől neki teát.
2010. márc. 2. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, kell. Az anyatej nem egységes összetételű, először egy hígabb, szomjoltó tej ürül, csak utána a sűrűbb középső, majd a zsírosabb, laktató hátsó tej. A tápszernél nincs így.
2010. márc. 2. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A felforralt, lehűtött víz mindenképpen jobb, egészségesebb, mint a tea :)
2010. márc. 2. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Igen, kell. Babikám is elég hamar szomjas lett, főleg azokon a napokon, amikor nem tudott rendesen szopizni (mellgyulladás, stb.). Egy nap kb. 1,5 dl teát/vizet megivott (mikor mit).

(B)

2010. márc. 2. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Amikor a babám még csak tápszert evett nem annyira kívánta mellette a folyadékot,minimálisat ivott csak teából/vízből.Azért kínálgasd lehet a te babádnak nagyobb az igénye a folyadékra.
2010. márc. 2. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Azért próbáld itatgatni, én nem tudtam ezt hogy itatni kell tápi mellett, és kegyetlen székrekedős lett szegény lányom.

Aztán utána olvastam meg az orvosnál is mondták, azóta jobb a helyzet 2-3 naponta van kaki.

2010. márc. 2. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2010. márc. 2. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!