Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek az első gyermeke...

Akinek az első gyermeke kisfiú és a második meg kislány, a kisfiad ruháit ráadod a kislányodra?

Figyelt kérdés
2015. jún. 26. 12:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Már a kisfiam sem járt kizárólag kékben, tele vagyunk zöld, narancs, piros, sárga és fehér ruhákkal, farmerekkel, stb. Így igen, kombinálom lányosabb darabokkal és hordja a lány is. Főleg az első 1-2 évben hordott ruhákat, teljesen logikus, alig használt ruhákról van szó.
2015. jún. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Bár két fiam van... én ráadnék ezt-azt, csak nem öltöztetném fiúnak - szerintem ha pl. van a gyerek hajában egy csat vagy rózsaszín a cipője és pillangó-matricás motorral száguld, egy kék traktoros pulcsi miatt nem fogják fiúnak nézni.
2015. jún. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
72%
Pont ahogy első is írta. Volt egy csomó drapp, világoszöld ruhája is a fiamnak, bodyból pl majdnem csak fehéret vettem neki is. Sokat hordott ezekből a lányom is. Sőt, világoskék rugit is vettem elő a padlásról, volt tartalékban, néha rá is adtam.
2015. jún. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
83%
Ízig-vérig fiúsat (autós, sötét, szörnyes) nem adok rá. Unisex mehet simán.
2015. jún. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
61%

Fordítva is így készülök (lány az első). Pont ezért vettem többnyire uniszex színű ruhákat, hogy ez ne jelentsen problémát és a ruhák 90 %-át viselhesse az eltérő nemű második baba is a kezdeti időkben.

(Sőt, a rózsaszín kis virágost is simán ráadnám a fiamra, ha otthon vagyunk)

2015. jún. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
70%
Ugyan meg csak egy kisfiam van, de rengeteg olyan ruhaja van, amit raadnek egy kislanyra is. Sok sok unisex ruhaja van, amit ha egy dinos vagy egy kisautos darabbal kombinalok, akkor igazi pasis. Ha viszont egy pillangos vagy viragos darabbal kombinalnam, akkor meg tok csajos.
2015. jún. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
66%

13 hónap van a fiam és lányom között. Igen, a lányomra adtam a fiamról kinőtt ruhákat, bár főleg otthon v. játszótéren játszós ruhának. Ma már 4 éves múlt a lányom és hát mit mondjak, hiába rakom ki a ruháját, már az sem jó, csak amit ő választ ki:) Ami fiús, semmiképp nem veszi már fel, de 1-2 évesen simán ráadtam.

Viszont fiúra sosem adnék rózsaszín v. nagyon lányos ruhát.

2015. jún. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
A nagyon fiús ruhákat (autós pólók, kockás ingek, fiús nadrágok) nem adom rá a lányokra, de a többi simán mehet. Családi házban lakunk, kintre játszósnak tökéletesek a melegítők, pólók, pulcsik, kabátok. Elemnősnek, ovisnak is használunk párat, de nem jellemző.
2015. jún. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
79%
Akkor csak én vagyok ilyen macerás, hogy nem adtam rá. De a fiamnak nem is voltak unisex cuccai. Oké, pár bodyt ráadtam, ha még felülre ment egy pulcsi. Pizsamát, hálózsákot is, de mást nem. De igazatok van a kombinálásban. :)
2015. jún. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem ikreim vannak, 1 kislany, 1 kisfiu. A kisfiam joval nagyobb, mint a kislanyom, ezert az altala kinott bodykat ra szoktam adni a kislanyomra. azok se mind kekek, hanem pl feher, zold, narancssarga; uniszex szinek, amiket kislany is hordhat. :)
2015. jún. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!