Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen színűre festenétek a...

Milyen színűre festenétek a gyerekszobát egy kisfiú és egy kislány számára?

Figyelt kérdés
Kisfiamnak zöld szobája van, mire megszületik a húga addigra szobát cserélünk és kicsit tanácstalan vagyok hogy milyenre kellene festeni. A bézsen és zöldön kívül van ötletetek?
2014. júl. 8. 15:27
 1/9 anonim ***** válasza:

esetleg türkíz is lehetne, vagy valami kékes-zöldes, vagy valami pasztellszín, azok nagyon szépek tudnak lenni. :)

A fiamnak is türkíz a szobája, és nagyon szereti, a lányomnak mályva színű.:)

A nővérem fiának pasztell-sárga, a lányainak pedig lila. Remélem tudtam segíteni.

2014. júl. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi. :) Közös lenne a szobájuk, úgyhogy a nagyon lányos és nagyon fiús színek kilőve.
2014. júl. 8. 15:43
 3/9 anonim ***** válasza:
Jaj így már értem. Javaslom akkor a sárgát (világos, paszteles árnyalatát), az pont megfelelő lenne.:)
2014. júl. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg lehetne egy alapszín, mondjuk bézs, és az ágyuknál a falat lehetne másmilyenre, a kislánynál lilás-rózsaszínre, a fiúnál kékes-zöldes árnyalatúra. Így a szoba alapjában véve uniszex lenne, mégis meg lenne a két gyerek számára a maga "színe".
2014. júl. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Sárga, zöld bármilyen árnyalata vagy tejeskávé szín.
2014. júl. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Vagy el tudok képzelni egy halvány vanília színt és a kisfiú ágyánál fiús falmatrica, a kislány ágyánál lányos falmatrica.
2014. júl. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
banánzöld:-) Én imádom, semleges szín, meleg vidám nyugtató árnyalat. Kisbabám szobája is ilyen.
2014. júl. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Sokat segítettetek. Dönteni még nem tudtam, de vannak ötleteim már. :)
2014. júl. 9. 11:06
 9/9 anonim ***** válasza:
Nálunk is zöld a gyerekek szobája, a lányom részén rózsaszín polccal, pillangós falmatricákkal, a fiam részén autós matricákkal.
2014. júl. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!