Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt valaki, aki kisfiút...

Van itt valaki, aki kisfiút akart, de kislánya lett, és azóta nagyon örül, hogy így lett?

Figyelt kérdés
Egyelőre csak elméleti a kérdés számomra. Nagyon szeretném majd, ha kisfiam lenne, de persze mindegy, hogy lány, vagy fiú lesz majd, mindenképpen szeretni fogom, és az a lényeg, hogy egészséges legyen, nem a neme, de valami megmagyarázhatatlan okból fiút szeretnék, és olyan kislányos anyukák történetére vagyok kíváncsi, akik fiút szerettek volna, kislányuk lett, és teljesen megváltozott bennük ez a dolog, és már örülnek, hogy nem fiú lett. Létezik ilyen?:)

2014. okt. 23. 13:47
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Létezik :) Mióta az eszemet tudom,kisfiút szerettem volna elsőre,kislányt másodiknak. Mikor kiderült,hogy babát várok,el sem tudtam képzelni,hogy nem fiút hordok a szívem alatt.Aztán a 12.héten azt mondták,hogy úgy néz ki,kislány.Csalódott voltam kicsit,de úgy voltam vele,hogy az a fontos,hogy egészséges és mindene meg van.Nagyon kicsit még bennem volt,hogy hátha kiderül a későbbi ultrahangon,hogy mégis fiú.Aztán a 16.héten is kislányt mondtak,és akkor kezdtem átállni "rózsaszínre".A 18.héttől meg már annyira megszerettem a kislány gondolatát,hogy már el sem tudtam képzelni,hogy más volt a vágyam.Most már másfél éves,és maga a szerelem:)) Nagyon nagyon szeretjük őt az első perctől fogva,imádom minden kislányosságát,mert egy csoda! Ha lesz testvére,nem is számít már,hogy mi lesz a neme,nincsenek elképzeléseim már,mert nem számít,hiszen úgyis imádni fogja az ember.
2014. okt. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen! Én világ életemben fiús voltam, fiú barátaim voltak, velük laktam albérletben főiskolán, stb. Tudtam, nekem csak fiam lehet. Elsőre az is lett, nagy volt a boldogság. Másodszorra is fiút szerettem volna. Lány lett. Bevallom, minden UH után sírtam, nem tudtam elképzelni, hogy rózsaszín csillámpónisat játszak a szépen frizurázott lánykámmal :D Aztán megszületett, már lassan 2 éves, és jobb dolog nem történhetett volna velem, mint hogy ő kislány lett. Egy bájbombázó :D És hogy a bátyja hatása-e vagy mert rám hasonlít, de ő is jobban szerte autózni meg szerelni, mint babázni :D
2014. okt. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%
Én. aztán a következőknél már azért imádkoztam, hogy lányok legyenek. most már nem tudnám elképzelni, hogy fiús anyuka legyek
2014. okt. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én most várom az elsőt,kislányunk lesz.Régen mindig kislányt szerettem volna,el sem tudtam képzelni,hogy fiam legyen.Most viszont hajlottam afelé,hogy elsőre kisfiú lenne a jobb.De mikor kiderült,nem éreztem csalódottságot,pedig nagyon fiús érzésem volt.
2014. okt. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Biztosan le leszek pontozva, de válaszolok!

Mindig fiús, sportos voltam, se magassarkú, se szoknya. Amikor kiderült, hogy terhes vagyok, fiút akartam, de lány lett. Én bevallom, nem tudom öltöztetni, csak sportosan, nem tudok ilyen-olyan hajat csinálni. 8 éves, a legjobb barátnők vagyunk. Van egy 1 éves fiam. Vele szuper, imádom öltöztetni, hajat vágni neki. Mindkettőt szeretem, de valahogy más.

2014. okt. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nekem minden válasz hasznos volt. Meglátjuk akkor majd, hogy mi lesz:)
2014. okt. 23. 14:38
 7/10 anonim ***** válasza:
44%

Pl. én.

Amikor terhes lettem, hallani sem akartam kislányról és tökéletesen meg voltam győződve, hogy fiam lesz. Ráadásul meg sem mutatta magát a 7. hónapig, szóval már totál beleéltem magam, erre közli a doki hogy lány. MAjdnem lefordultam az ágyról, nem is akartam elhinni. Kellett két hét mire átváltottam az agyam és onnantól örültem a kiscsajnak. Megszületett, hát ezt az imádatot el nem tudtam volna képzelni amit érzek iránta. Ha lesz még gyermekem, drukkolni fogok, hogy lány legyen. :)

2014. okt. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
72%

JELEN! :) Ovis koromtól tudtam, hogy csak kisfiam lehet, egy rosszcsont Peti. :) sosem voltam az a habos-babos lány, magassarkúm sincs a mai napig, valahogy evidens volt, hogy egy magam fajta laza csajnak csak laza kisfia lehet. :)) Amikor terhes lettem, kb 100%ig biztos voltam benne, hogy fiú lesz, majdnem a 20. hétig ezt is mondták. A második genetikain tudtam meg, hogy kislány. Sokkot kaptam. :)) napokig dolgoztam fel a hallottakat. Egy lánynév sem tetszett, alig találtunk olyat, ami mindkettőnknek bejött. Aztán megszületett... :) Ő az életem, már el sem tudnám képzelni, hogy kisfiam legyen. :)) fura. :)) Most várjuk a kistesót, és megmondom a frankót, titkon most már kislányban reménykedtem...:) Szintén a második genetikain derült ki, hogy ISMÉT KISLÁNY! Madarat lehett fogatni velem, ráadásul apuka is nőuralomra vágyott, úgyhogy ő is nagyon boldog! Ja és a kislányunk is hugicát szeretett volna. :)) Szóval van már egy Lénánk, és most lesz egy Lucánk is... :) Izgatottan várom, milyen lesz két kislánnyal! :)


21 hetes kismama :)

2014. okt. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
72%

Fiús mamának képzeltem magam, nem gondoltam, hogy lányom lesz, de most már a másodikat is lánynak szeretném :)

Már amikor megtudtam, hogy lány lesz, is örültem, annak ellenére, hogy meglepődtem.

2014. okt. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
De jo ezeket a valaszokat olvasni!
2014. okt. 24. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!