Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Honnan tudom, hogy jól csinálo...

Honnan tudom, hogy jól csinálom majd?

Figyelt kérdés
Nem öltöztetem-e túl, nem fázik e, észre veszem e hamar ha beteg lenne, jól eszik, stb? Tudom, hogy ez mind alap, de gyakorlatba hogyan zajlik mind ez?
2015. jún. 26. 15:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezt így leírni nem lehet. Èrezni fogod. Kiismered majd a sajàt gyerekedet, érezni fogod mikor, mit szeretne, mi baja. Ha szereted, ott vagy mellette nagy hibát nem követhetsz el.
2015. jún. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Így, ahogy az első írja. Én sem hittem el, de már a kórházban felébredtem azzal az érzéssel, hogy a babám fázik, be kell takarnom, és tényleg ki volt takarózva.


Másrészt tartsd észben, hogy olyan nincs, aki nem hibázik. Ne aggódj, úgyis lesz olyan, hogy túl/alul öltözteted, ne parázz rá, majd legközelebb jobban csinálod.

2015. jún. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!