Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy lehet az, hogy valaki a...

Hogy lehet az, hogy valaki a terhesség utolsó hónapjaiban így néz ki, utána pedig pár hét alatt összeszedi magát? (KÉPPEL)

Figyelt kérdés

Ez alkat kérdése lehet, vagy odafigyelnek, mit esznek és mellette keményen sportolnak?


1. [link]


2. [link]


3. [link]


De jó példa erre akár Kate is...


[link]


Én nem várok babát, csak érdekel a dolog. :)



2015. jún. 27. 11:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát sem Kate sem a másik hölgy nem volt elhízva a terhesség alatt sem, nagyon jól néztek ki az utolsó pillanatban is.

Amúgy egyrészt alkati kérdés, én ismerek teljesen hétköznapi nőt is, aki pár hét alatt ugyan olyan nádszálkarcső volt mint a terhessége előtt. Másrészt ők valószínűleg költenek egy kis pénzt is arra, hogy ilyen jól nézzenek ki rövid idő alatt...

2015. jún. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hát igazigaz, úgy "könnyű". Köszi a választ! (Y)
2015. jún. 27. 11:22
 3/11 anonim ***** válasza:
33%

Ehhez nem feltétlen kell pénz, elég, ha a terhesség alatt nem hízik el (meg elötte sem volt túlsúlya) - ugyanis egy terhes nö ha "csak" 8-10 kg-val lesz nehezebb, mint a terhsség elött, az böven elég a babára.

Az ilyen esetekben a szüléskor a plusz súly a gyerekkel együtt megszületik és a nön nem marad semmi.

2015. jún. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Híres sem vagyok, pénzem se sok, viszont szülés után a felszedett 8 kilómból lement 11! Soha életemben nem voltam olyan vékony, mint szülés után és szoptatás alatt.

Én ezt alkati vagy genetikai kérdésnek gondolnám, amellett pedig plusz, hogy aki "híres" még jobban kitesz magáért (költ a szépségére, egyből sportol stb).

2015. jún. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Arról nem is beszélve, hogy a képek is olyanok, illetve ruhák, hogy az esetleges pocakot ne lehessen látni (mert a méh nem napok alatt húzódik össze).

Csak tudják, hogy öltözzenek, hogy fotózkodjanak.


Amúgy meg én semmit nem sportolok, semennyit nem diétázok, mégis +3 kg-mal voltam több szülés után, mint teherbeeséskor...

Alkat kérdése is.

2015. jún. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

20 évig sportoltam, félidős terhesen mondtam búcsút tőle :)

közben kiderült, hogy cukrom van, diétáztam, így esélyem se volt 20-30 kilót felszedni, mondjuk egyébként se vagyok az a hízós fajta. 62kilóval mentem szülni, 55kilósan jöttem haza a kórházból.

pocakom volt, olyan 3-4 hónapig, de tél volt, takarta a kabát vagy ha mentünk valahova akkor bővebb felsőt vettem fel, így nem látszódott :)

most már csak 50 kiló vagyok, nem sportolok, szóval az izom nagy része eltűnt, igazából ez az oka annak, hogy kevesebb vagyok, kinézetre nem tűnök kevesebbnek, csak hát már nem olyan feszes meg kockás itt-ott :D

2015. jún. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
12 kg jött rám a terhesség alatt, amiből csak a baba több mint 4 kg volt. Szülés után 5-6 héttel (nem mértem magam előbb) ugyanannyi voltam, mint teherbeeséskor, majd lement még 8 kg a következő 4-5 hónapban. Semmi titok nem volt benne: szoptattam, napi 1-2 órát sétáltam, ráadásul sokszor össze-vissza ettem.
2015. jún. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Azért szerintem nem ez az átlag. Az első fotón lévő szőkeség az egyik képen extrém vékony... Egy átlagos anyuka és háziasszony, aki szoptat, az nem így néz ki. Katalin hercegnőnek meg szinte munkaköri kötelessége, hogy úgy nézzen ki mindig, mintha a címlapról lépett volna ki. Ezeken a dolgokon kár agyalni szerintem. Én nem ez a típusú anyuka vagyok.

Amúgy, ahogy írták alkat kérdése is. Én is ismerek olyan anyukát, aki szülés után vékonyabb volt, mint valaha.

Ja, és ezek a nők eleve nem túlsúlyosak. Én eleve az vagyok, úgy kezdtem a terhességet, biztos nem leszek utána sem fittipaldi, én örülök, ha nem hízok, figyelek arra, hogy ne zabáljak, nem eszem cukros, lisztes dolgokat, üdítőt stb. Törekszem a zöldségekre, gyümikre, meg a csirkemellre natúran. Tök jól elvagyok így is, hogy mindenféle vackot magamba tömnék terhesség alatt.

2015. jún. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A sógornőmnek 1 hónap után már semmi hasa nem volt (feszes felsőben volt, tehát látszódott minden), ő egyébként is elég vékony volt és igazából egy grammot nem hízott a terhesség alatt. Mármint a kórházból annyival jött ki, mint amivel kezdte a terhességet.


A nővérem sokat hízott, egyébként is könnyen hízik, de félidőnél összekapta magát és onnantól kezdve egy grammot nem hízott. Mármint tényleg nem mutatott többet a mérleg, miközben a baba csak nőtt.. vagyis az utolsó 4 hónapban ő fogyott a saját súlyából. Mindezt annyival, hogy diétázott, odafigyelt mit eszik.


Nehezen tudom elképzelni, hogy valaki 30 kilót hízik és ráfogja a genetikára..hogy ő aztán mindent megtett, hogy ne hízzon, de mégis. Épp a nővérem miatt gondolom ezt. Tényleg hízékony, vizesedett is rendesen és mégis megállt 16 kilónál az 5. hónapban. Diéta.

2015. jún. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Van, aki ilyen. A tesóm túlsúly nélkül esett teherbe, 15 kilót hízott, már a kórházból kijőve is vékony volt, utána pár héttel már senki nem mondta meg róla, h valaha szült.


Persze, hallani ezt-azt a sztárvilágból...hogy pl aki aki a testéből él, az nem várja meg a 9. hónapot, amikor a legtöbbet nyúlna a bőr, meg szétreped, stb., hanem a 8. hónapban császármetszés és ebből az állapotból nagyon szépen lehet regenerálódni.

2015. jún. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!