Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Terhesség utáni első menzeszet...

Terhesség utáni első menzeszetek milyen volt az előzőekhez képest? Hangulat, hasfájás, vérzés milyensége, mennyisége, mikor jött? Utána beállt újra 28 napra?

Figyelt kérdés
2011. aug. 10. 15:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Az első baba után 8 héttel megjött. Kb. két hónap alatt beállt a szokásos 28-33 napra. Viszont nem fájt a hasam, kicsit sem. Intenzitás is hasonló volt.


A második baba után 3 hónappal jött először. Sajnos görcsöl a hasam újra, sőt, peteéréskor is görcsöl egy napig, illetve olyan két nappal előtte felfújódik a hasam nagyon. Maradt a 28-32 nap. Először pecsétel egy fél napig, aztán olyan erős, hogy a szuper tampon+betét is egy órát bír csak ki, majd 24 óra múlva halvány lesz, és egy-két napig pecsétel. Az az egy nap borzasztó. Félek állandóan, nehogy átázzak... :o(

2011. aug. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A szülés utáni második hónapban jött meg, pont szilveszter napján - amilyen mázlista vagyok. Utána kb. fél évig valamiért kéthavonta jött csak meg, de után beállt rendesen a 28 napra. A terhesség előtt soha nem fájt amikor megjött vagy csak minimálisan. A szülés óta olyan görcseim vannak, hogy hányni is szoktam. Az első pár alkalommal több volt a mennyisége a vérnek, és darabos volt. Azóta megint normális ilyen téren, de idegesebb vagyok mielőtt megjön egy pár nappal.
2011. aug. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem 3 hónappal szülés után jött meg először, viszont akkor hónapokig kéthetente. A fogamzásgátlótól állt be csak, amit kismamáknak ír fel az orvos.
2011. aug. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!