Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babám mostanában mindennel...

A babám mostanában mindennel "megkínál", hogyan kezeljem? Részletek lenn.

Figyelt kérdés

11 hónapos, jönnek a fogacskák, minden a szájában van állandóan, sokszor olyasmiket is a szájába akar venni (és sokszor vesz is) ami nem odavaló, pl. könyv, stb.

Új szokása, hogy mindennel "megkínál" engem is, nagyon cuki. :D Sokszor úgy is csinálok, mintha én is számba venném amikor olyasmivel kínál amivel nincs különösebb gond hogy rágcsálja (pl. takaró csücske, a plüssállatának a másik füle :D, stb.).

A jószívűséget nem akarom kinevelni belőle, meg csalódást se akarok okozni azzal, hogy visszautasítom, de mondjuk az nem a legjobb példa ha a könyvvel úgy csinálok mintha én is a számba venném...

Szóval, Ti hogy reagálnátok?


2015. jún. 27. 23:11
 1/7 anonim válasza:
0%
Há mutasd meg neki mire való
2015. jún. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%
Magyarázd el neki higy ez egy könyv ( például ) ezt nem szabad / nem szoktuk megenni. Mutasd meg neki a könyvben a képeket higy hu ez de érdekes :D de ugyanúgy a távirányító , telefon stb .
2015. jún. 27. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

En nem csinalok ugy, mintha a szamba vennem, mert a viselkedesemmel tanitom, es nem akarom, h a szajaba vegyen dolgokat mas utan.

Mondogatom, h az eteleket vesszük a szankba, az asztalnal, es amiket meg mutat, elmagyarazom, mire valo.

Sztem ha nem veszed a szadba, de elogadod pl. a plüssallatot, ezzel nem okozol csalodast. Es amiket ad, meg szoktam köszönni. Ha emellett kihangsulyozod, h milyen joszivü vagy, azaltal a joszivüseget erösited.

2015. jún. 27. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ő még a szájával, hogy bekap mindent, így ismerkedik. A tapintatás nem elég neki. Így nem tapasztal a baba. Ha nem akarod, hogy a szájába vegye, akkor tedd el. Ez Még nem az az időszak, amikor elmagyarázod, és elfogadja. az később van
2015. jún. 28. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
17 hónapos a fiam és még mindig ezt csinálja. Ami vicces, hogy idegenekkel is. Pl.legutóbb fagyi tölcsérrel kínált meg egy nénit.
2015. jún. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tanítsd meg neki, hogy lehet valamit játékból szájba venni. Tedd a szád elé, kicsit nyammogj, és mondd, hogy köszönöm. Vagy mondd, hogy köszönöm, én nem kérek.
2015. jún. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Persze, h ismerkedik a dolgokkal es azert veszi a szajaba, de ha valaszkent en is a szamba veszem a könyvet, mire tanitom? Nem mondom, h meg is erti a magyarazkodast, h mire valo a könyv vagy h igy vizes lesz es tönkremegy, de mondogatom, mert mi mast mondhatnek, es majd ha megerik ra, megerti, talan addig is eljut valami hozza, h az masra valo.

3.

2015. jún. 29. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!