Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért ébred fel annyiszor...

Miért ébred fel annyiszor mostanában?

Figyelt kérdés
6,5 hós kislányom eddig szépen aludt éjszaka, 2x kelt cicizni és vissza is aludt. Pár napja azonban egyre gyakrabban kel és addig nem alszik, amíg nem cicizik (mindezt jó darabig teszi, én meg tök álmos vagyok). Éjféltől két óránként vissza kell altatni. Mitől lehet?
2015. máj. 3. 11:52
 1/1 anonim ***** válasza:

az enyém időről időre rákap a cicizésre, általában minél többet hagyom éjjel cicizni, annál sűrűbben kel.

A 6 hónapos egyébként is vízválasztó, mert ilyenkor kinyílik a "csipájuk" elkezdenek mászni, ülni, rájönnek hogy az alvásnál sokkal jobb dolgok is vannak, +új ízek stb.

Én ilyenkor azt csinálom, hogy semmiképp sem hagyom cicin elaludni. Megszoptatom, vissza teszem az ágyba, és hagyom hogy magától aludjon el. Be-be járkálok hozzá, odaadom a cumit, néha bizony sírdogál is (illetve ez inkább csak nyüszögés) de végül mindig elalszik, és akkor hetekig nem kel fel cici miatt...amikor újra elkezd kelni, akkor megismétlem ezt...de tényleg csak 4-5 hetente egyszer kell megtenni, hogy megvonom tőle..más különben kelhetnék 6-szor éjjelente, vagy vehetném magunk közé, hogy a férjem se aludjon.

2015. máj. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!