Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortol adtatok csirkehust...

Mikortol adtatok csirkehust es turot, joghurtot gyermeketeknek?

Figyelt kérdés

A kislanyom 7 honapos, annyifele hozzataplalasi tablazatot talatam mar a neten, hogy nem tudok eligazodni.

Tudja valaki , hogy mikortol lehet biztosnagosan adni ezeket a gyereknek?

koszonom a valaszokat


2010. márc. 2. 19:09
 1/10 anonim ***** válasza:

ahogy én csináltam:

csirke: 7 hónap

joghurt: 10 hó

turó: 11 hó


és 6 hósan kezdtem a hozzátáplálást

2010. márc. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Kisfiam 5 hós, és már kap csirkehusit (tápszeres baba). Joghurtot és túrót majd valahogy 7-8-9 hónaposan fog kapni, pontosan még nem néztem utána. (B)
2010. márc. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

csirkehús: 7 hósan

joghurt, túró: 8 hósan

2010. márc. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Cs.húst 5 hósan adtam neki először, túrót 10 hósan.
2010. márc. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
5hóstl lehet nyugodtan.Hiszen számtalan féle csirke húsos bébi étel van már 5 hósbak.Nem véletlen!Pulykát is adhatsz 5hótl mát.
2010. márc. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ja joghurtot is lehet nyugodtan meg krémtúrót!Védőnő is megerősített.Bár nélküle is adtam már régebben is!
2010. márc. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Csirkehúst 5 hónapostól (4-től hozzátápláltunk).

Joghurtot 8 hónapostól (sajtot is).

Túrót, tejet még nem kapott, és nem is tervezem még jó darabig az adását.

Én a kismamablog hozzátáplálós táblázatát használtam, ami nem alap zöldség/gyümölcs volt, 6 hónaposból, azokat csak akkor kapta, amikor oda van irva, annak ellenére, hogy 4 hótól már nem csak szopott. Azért nem siettettem.

Üdv: Kata

2010. márc. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kislányom 6,5 hónapos, 4 hónapos korában kezdtük a hozzátáplálást. Van olyan bébiétel hogy 5 hónapos kortól adható és gyümölcsök joghurtal, meg van ami túróval van. Számtalan olyan is van amiben husik vannak (igaz, minimális mennyiségben). Én ezeket adtam eddig.
2010. márc. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Csirke húst 6 hónaposan. Tejtermékkel 8 hónaposan próbálkoztam kipattogott a joghurttól, túrótól. 9 hónaposan adtam neki danoninót, és túró rudit, tejszeletet, attól semmi baja nem lett, de a sima túrótól sima gyümölcsös vagy natur joghurtoktól még mindig tiszta kiütés volt, így 11 hónapos koráig csak a rudig és a danoninot kapta, és utánna már nem pattogott ki semmitől, minden tejterméket megeszik.
2010. márc. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Csirkehusi 6,5hónapos korától

Joghurt (szorulás miatt orvosi jav.-ra) 7hónapos korától

Túró 8 hónapos korától

2010. márc. 3. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!