Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi az, amit leginkább sajnálto...

Mi az, amit leginkább sajnáltok, hogy nem tudtátok előre a kisbabákkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2010. márc. 3. 08:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy tényleg igaz, hogy soha többé nem leszek felhőtlenül nyugodt. Most már egész életemben érte fogok aggódni. De ez nem baj, ne úgy értsd. :-) Vagy nem ilyesmire gondoltál?
2010. márc. 3. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az,hogy milyen nehéz,ha egyedül kell boldogulnod vele.
2010. márc. 3. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálam is hasonló,mint amit az első írt,meg az,hogy nem gondoltam volna,hogy nem tudok nyugodtan végigaludni egy éjszakát.A lányom már nem kell fel éjjel,de én minden kis mozdulatára igen vagy ha egy kicsit hangosabban szuszog egyből meghallom...
2010. márc. 3. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
63%
Csatlakoznék az elöttem szólókhoz. A nyugalmat örökre elvesztettük,de kaptunk helyette egy gyönyört. (A)
2010. márc. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
hogy nem fenékug tejfel, és nem lehet minden babát ugyanúgy nevelni, meg hogy alapkarakter is van a világon. :D
2010. márc. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!