Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire vagytok babonasak a...

Mennyire vagytok babonasak a terhesseggel es a kisbabakkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Minden nap kapom a megjegyzest, hogy "nehogy a cicam hozza erjen a pocimhoz, mert szoros lesz a baba!" - kezd nagyon idegesiteni... s meg mondjak, hogy "jajj, nekem egy ismerosom az olebe vette a cicat, es a baba szoros lett egy ponton..."

Szerintetek ezeknek a babonaknak van valami igazsagtartalmuk? Ti mennyire tartottok az ilyesmiktol?


2010. okt. 21. 19:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

egyszer volt egy ilyen kérdés hogy ha sokáig simogatja a kutyát terhesen akkor szőrös lesz a gyerek.

Ennyi erővel semmit ne csinálj mert mnden meglátszik a babán.

Ugy látszik ez a szőrösség kérdése terhesség alatt nagyon foglalkoztatja a sok khmm hogyismondjam szépen nem épelméjűt.


De tudod mit mond azt hogy halat szoktál az öledbe ültetni hátha akkor leszállnek rólad.

2010. okt. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Jajj, mindig mondom, hogy ez csak babona, ne idegesitsenek ilyen hulyesegekkel, akkor mondjak, hogy, "nah, majd meglatod", meg "ez nem babona"...

Akkor megis mi a kutya fule??


Ez a halas jo otlet :)

2010. okt. 21. 19:30
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem foglalkozok velük. Röhögök egyet rajta, főleg azon aki még komolyan is veszi vagy mondja.
2010. okt. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

[link]

igazság alapja van

2010. okt. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

A toxorol tudok, mar tulestem rajta :)

Errol mar fel lettem vilagositva kello keppen :)


Engem egyszeruen az ilyen beszolasok zavarnak...

2010. okt. 21. 19:42
 6/12 anonim ***** válasza:
Én NEM hiszek ezekben. Épp akkor volt kicsi a kutyám, amikor babát vártam, állandóan velem volt, rengeteget simogattam...nem lett szőrös a fiam. Semmi ilyen babonában nem hiszek.
2010. okt. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem vagyok babonás, sőt némelyiken remekül szórakozom.

"Sósat eszel, kívánsz, biztos fiad lesz!"

"Sokat ég a gyomrod, hosszú lesz a baba haja!"

"A gömbölyű pocak kislányt, a csúcsos kisfiút rejt."

"A fiú a bal oldalon rugdos, a lány jobb oldalon."

2010. okt. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

A válasz írója 67%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 19:37


az egy más dolog hogy a macskától toxoplazmozist kapsz de szőrös nem lesz a gyereked!!!

2010. okt. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Jajj basszus... nem szabad elhinni a sok ostobaságot... az ilyen babonák amúgy is az egész terhességed alatt csak fóbiássá tennének téged... pl.: Jajj most hozzám ért a macska...jajj most rám nézett egy csúnya ember... ÓÓ nehogy lássak egy piros trabantot...stb.stb. :)

Persze, aki váltig állítja, hogy ezek igazak...annak csak annyit kell mondani : igen igen...hát mindenki maga dönt, hogy miben hisz...

üdv. egy kismama

2010. okt. 22. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én állatkertbe mentem a terhességem elején, erre többen is teljesen kiakadtak, hogy "De ugye a majmokat nem néztem meg?". Állítólag csúnya lesz a gyerek...

Még ma is röhögök magamban, ha eszembe jut, mert nem csak elfogultságból mondom, de tündéri szép arcú kisfiunk van! Úgyhogy erről ennyit, és nagyon megértem, hogy idegesít!

2010. okt. 22. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!