Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mért csinálja? Másfél éves...

Mért csinálja? Másfél éves lányom már egy hónapja ébred éjszaka. Eddig.

Figyelt kérdés
végig aludta az éjszakát.Csak akkor ébredt, ha jött a foga.Most ha elalszik, 2 óra múlva ébred. Ha nem alszik el, csak 10-11 felé, akkor 4-5 óra múlva ébred, de úgy, hogy üvölt.Foga nem jön.Már mindent kipróbáltunk, de nem alszik.visszaaludni csak úgy, ha fogom akezét, vagy mellette alszok
2011. nov. 3. 14:37
 1/2 anonim válasza:
az én lányom is kezd megint ébredni, 12hós, eddig aludt rendesen, csak felkel még indig enni, 1-2 körül, eszik 260 tápot, és eddig egyből visszaaludt.... mostanában van h 3x-4x is felkel, és istennek se akar vissza aludni...csak ha tologatom babakocsiban.....ha átrakom a kiságyába abban a pillanatban kipattan a szeme és kezdhetem előről...tudom elég rossz h b.kocsiban alszik, de most mit csináljak? egysszerüen nem birom átszoktatni... :S bocsi h nem tudtam segíteni, de hátha valaki ír valami okosat... :)
2011. nov. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
bocsi de sajnos a kérdésedre én sem tudok válaszolni csak saját esetet leírni.a kislányom 1 hós kora óta végigaludta az éjszakát.14 hós volt kb mikor éjszakázni kezdett.3x-4x felébradt éjjelente,megivott egy üveg innivalót,és vagy visszaaludt utána egyből vagy nem.volt h üvöltve ébredt,és meg sem lehetett nyugtatni hosszu percekig.a mai napig nem tudom miért volt ez az időszaka,de szerencsére kb 2 hete vége szakadt,és most megint alszik rendesen.ha fel is ébrdet iszik pár kortyot és alszik egyből tovább.most 18 hós.
2011. nov. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!