Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lázas kérdés? Akinek a gyereke...

Lázas kérdés? Akinek a gyereke nem kel fel éjjel és külön szobában alszik az hogy veszi észre?

Figyelt kérdés
Kisfiamnak éjszaka 40 fokos lázat mértünk.Még szopik éjjel és így vettem észre,de nem tudom,hogy mióta volt neki ilyen magas.Okozhatott ez valami károsodást,hogy akár órákig magas láza lehetett?
2010. márc. 3. 12:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Az én nagyobbik lányom is magas lázra hajlamos, szerintem ne lehetett régóta, mert akkor forgolódott volna és nyöszörgött volna (legalábbis nekem így szokta jelezni, ha baj van). Mennyi idős a pici? Mennyi idő teltel a két szopi között?

2010. márc. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
másfél éves.Este 11 -kor aludt el és 2-kor vettük észre,hogy lázas.
2010. márc. 3. 12:32
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam is oltás után hírtelen lázasodott be, de olyan szinten, hogy 10perccel előtte 37.2volt levonva az érték. Akkor még nem is volt baja, nevetgélt,nézelődött. Amikor felment neki, akkor hírtelen sírni kezdett, szaporán vette a levegőt és az egész arca olyan "furcsa" lett (elfehéredett, szemei kivörösödtek), de az ordítás, azzal jelzett, hogy baj van. Akkor volt a láza levonás nélkül 39.6°C.
2010. márc. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nálunk nem sírt.Sőt már volt lázas,de akkor inkább olyan mélyen alszik,mint még soha.
2010. márc. 3. 12:55
 5/5 anonim ***** válasza:
akkor szerintem nem sokáig volt magas láza, mert ha letetted 11-kor és 2 már csillapítottad is a lázát, akkor 3 órán belül ment fel neki, valószínűleg nem azonnal, tehát 1-másfél órát volt lázas. Szerintem az nem okzhat károsodást, de ha este felhívod a Budai Gyermek Kórház ügyeletét, akkor ők biztos megmondják.
2010. márc. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!