Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babaúszással kapcsolatos kérdés?

Babaúszással kapcsolatos kérdés?

Figyelt kérdés
Most kezdtük az uszit, kétszer voltunk és a második alkalommal merültünk, és babám a feszültséget úgy vezette le, hogy ökölbe szorította a kezét, ami teljesen belilult, elmúlik ez a szorongás?
2011. nov. 7. 11:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem korai a merülés a második alakalommal! Annak idején a fiam 5. alkalommal merült, most a pici lány a 10. után van és csak most fog víz alá kerülni, mert előtte meg kell kedvelnie a vizet. Most már nem zavarja, ha vizet öntünk az arcára, boldogan rugdos és csépeli a vizet. Úgy gondolom, nem is a merülés kellene, hogy a lényege legyen a babaúszásnak, hanem a közeg megszerettetése, a vízbiztonság kialakulása. Én lehet, hogy másik tanfolyamot keresnék neki a helyedben.
2011. nov. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azért merülhetett mert itthon, nem is tudatosan, mindig locsoltam a fejecskéjét és már teljesen hozzászokott.
2011. nov. 7. 11:15
 3/3 anonim ***** válasza:
Az elsővel értek egyet! Lányom is jár babaúszásra 3-hónapos kora óta és Ő is csak kb 4-5. alkalommal merült! Az rendben, hogy otthon a kádat megszokta a babád de az uszoda, medence az egészen más...Én sem értem, hogy második alkalomnál miért merítették.
2011. nov. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!