Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan kell adagolni a Chamomi...

Hogyan kell adagolni a Chamomilla C15-öst?

Figyelt kérdés

Azt az utasítást kaptam hogy 2 golyót kell fél deci vízben, és azt adjam neki naponta ha kell 3-szor is.

Itt meg azt írják anyukák, hogy 5 golyót, egy teáskanálnyi vízben.

Kérlek leírnátok pontosan hogy hogyan adagoljátok? Lehet ezért nem hat nálunk...Ja, 7 hónapos a kisfiam és fogzik...

köszönöm!


2010. márc. 3. 17:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 5 golyót adok neki egy teáskanálnyi(műanyag)vízben feloldva.Napi 3x is ha nagyon györti a foga.

2010. márc. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az elsőhöz :)
2010. márc. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

5 golyó alkalmanként, a szájába nyugodtan beteheted, semmi baja nem lesz tőle, de minél kevesebb vízben oldd fel (én a Nurophenes szivókába tettem,épp annyi vízzel, hogy ellepje)

És úgy tudom, igény szerint adható, akár félóránként is ha kell.

2010. márc. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Bizony, akár negyed óránként lehet 5 golyót adni (én minden órában adok neki kb.). Egyik anyukától olvastam itt, és nagyon bevált nálunk is, hogy a kupakjába kitekerem az 5 golyót, pár csepp víz bele (ami éppen ellepi), és hagyom feloldódni benne.

Egyébként már te vagy a második, akitől ezt a 2 golyót fél deci vízben oldd fel utasítást hallom. Lehet, hogy egy dokinál voltatok???

Egyébként nagyon valószínű, hogy ezért nem hat. A golyók felületén van a hatóanyag, igazából nekünk felnőtteknek nyelv alá kell dugni, és ott kell hagyni feloldódni a golyókat. Gondolod, hogy ha fél deci vízbe teszed, marad még valami hatóanyag belőle?? Ááááá...

(B)

2010. márc. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! Akkor holnap este 5-öt adok neki, hogy éjszaka aludjunk végre. Ma már nem, mert épp elaludt, és Viburcolt is kapott úgyis.

Nem értem akkor miért 2-t mondtak fél deci vízben.

Köszi mindenkinek mégegyszer!

2010. márc. 3. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!