Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj, ha a 4,5 hónapos babám...

Baj, ha a 4,5 hónapos babám az éjszakai etetések után nem büfiztetem?

Figyelt kérdés
Mikor még próbáltam sem büfizett, nagyon mélyen alszik.
2015. júl. 6. 19:58
 1/6 anonim ***** válasza:

Nàlunk is ez volt, nem büfizett, viszont pukizott.

Ha nem fàj a pocakja, szerintem nem gond.

2015. júl. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A kerdes az, hogy figyelted-e? Mert az en fiam azt csinalja este, hogy ha nem bufizik a vallamon akkor leteves utan kicsivel kezd el mocorogni es ha nem veszem fel a fejreszt jol osszetejezi. Ha a tied nem adja jelet a bufinek akkor nincs gond. Amugy meg megoldja, max ha haton fekszik visszafolyhat es fuladhat tole, ha pedig muanyag matracvedo van alatta es esetleg jo hig es nagy adag jon vissza belemehet az orraba, ha nem tud levegot venni a szajan akkor kicsit necces.
2015. júl. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az kimaradt, : ha hason fekszik.
2015. júl. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sose büfiztettem éjszaka,mert rögtön bealudt,sőt szerintem sokszor már kajálás közben aludt.Háton fekve is aludt ráadásul,de soha nem volt gond belőle.
2015. júl. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az en fiam is bealszik eves kozben/utan. Azt szoktam csinalni a vallamra veszem, varok 5-10 percet, ha nem tortenik semmi leteszem a hatara fel percig, esetleg megemelem a feneket es ha beragadt neki a bufi, mire felveszem kijon, es megcsak fel sem ebred. Korabban ilyenkor pelust csereltem, de inkabb felebredt tole es utanna nehezen aludt vissza, bar most a melegben nem sokat pisil sajnos igy nem is kell a csere. :( Vagy eves elott cserelek.
2015. júl. 7. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Próbáld meg, hogy a válladra teszed, bal kézzel a bal oldalát erőteljesebben simogatod alulról felfelé. Az enyém szinte azonnal büfizett ettől, aludhatott is tovább.
2015. júl. 7. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!