Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pár hetes babátok könnyen...

Pár hetes babátok könnyen viszaalszik etetés/szoptatás után? Mennyi idő telik el kb míg visszalszik? És addig is mit csinál?

Figyelt kérdés
Az én babám 2 hetes. amikor felkel pár óra alvás után megetetem vagy szoptatom (mert van amikor tápszerrel kell pótolnom) elkezdődik a nyűglődés és kinlódás. Ez van hogy két-három óra hosszát is eltart. Ha járkálok vele és ringatom csendben van de nagyon nehezen alszik vissza. Amint lerakom a kiságyába azonnal kezdi előről. Végül csak cicizéssel lehet nagy nehezen elaltatni. Nálatok ez hogy megy?
2015. júl. 8. 09:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Nálunk épp ellenkezője, 2 szívás után bealszik. Mi ezzel küzdünk. Ma két hetes.
2015. júl. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Első lányom hipp-hopp visszaaludt, altatni sem kellett. Éjjeleket is hamar átaludta (8 hetes korától).

Másodiknak viszont mindig kipattant a szeme, és kellett vele járkálni, vagy ölbe venni, és simogatni. Nála az első 6-8 hét volt nehéz. Azóta viszont simán visszaalszik, de még nem alussza át az éjszakát (3 hónapos).

2015. júl. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én kislányom sem aludt rögtön vissza evés után, volt hogy egybeért két etetès. Nyűglődés volt, sírás. Éjszaka volt, hogy két órát mászkáltam vele és ringattam. Èn is kivoltam, mert nem bírtam kipihenni magam. Aztán egyre jobb lett, 2 hónaposan már átaludta az éjszakát. Mindig egyre könnyebb lesz.
2015. júl. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!