Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy tudnám leszoktatni a 10...

Hogy tudnám leszoktatni a 10 hónapos babámat a harapdálásról?

Figyelt kérdés
2015. júl. 8. 11:24
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem detül ki, hogy a gyere MIKOR harapdál.


De a legtöbb esetben a harapáskor AZONNAL abba kell hagyni, amit csináltok, rászólni, hogy "nem szabad" és betenni az ágyába/járókába legalább 10-15 percre. (Még szoptatáskor is!!)


Kb 4-5 alkalom után megtanulja, hogy nem haraphat, feltéve, hogy tényleg következetes vagy.

2015. júl. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bocs a hibákért, a billentyüzetem akadozik.
2015. júl. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha direkt harap: nálam nem vált be a mondjuk el hogy szabad. mondtam én, nem értette. helyette ha megharapott, otthagytam szó nélkül, átmentem a másik szobába. Két alkalom után leszokott róla
2015. júl. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Csak ugy játék közben gondol egyet odajön és megölel és megharap.De van amikor az ágyban is csak ugy!Általában amit ér azt harap....
2015. júl. 8. 12:57
 5/6 anonim ***** válasza:

Tuti nem tennék be 10-15 percre egy 10 hónapost a kiságyba büntetésből. Két okból: 1) negyed óra egy ilyen picinek irtó hosszú idő, 2) az ágy ne legyen büntetés, mert aztán lehet csodálkozni, ha nem alszik el az ágyában.

Én nagy határozottan rászólnék, esetleg felfüggeszteném az aktuális tevékenységet.

2015. júl. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. szerintem ne használd a kiságyat büntetésre, ne legyen rossz emlék az ágy. szerintem érdemes megpróbálni, hogy picit otthagyod. persze aztán ha jött utánam a lányom, akkor folytattuk ott a játékot ahol abbahagytuk.
2015. júl. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!