Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol és hogyan alszik 15...

Hol és hogyan alszik 15 hónapos körüli babátok éjszaka?

Figyelt kérdés
Szülői ágyban, saját szobában vagy saját ágyban, de egy szobában veletek?? Ha veletek aludt egy jó darabig, hogyan szoktattátok át a saját ágyába? És mikor, milyen módszerrel?
2010. márc. 4. 09:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Kezdettől fogva a saját szobájában a saját ágyában aludt.Egyszer kétszer megpróbáltam hogy a délutáni alvás az a nagyágyban legyen mellettem de nem lemászott és ment a szobájába.

Amúgy szerencsére nem kell altatni, jó éjt puszi,zenélőke felhúz és kijövök tőle,aztán alvás reggelig.

2010. márc. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kb 6 hónapos koráig, mivel gyakran felébredt vele aludtam a szobájában egy heverőn! Később ha foga jött, beteg volt, nem tudott aludni éjszaka, mindig átmentem és ott aludtam vele szintén a heverőn! Mindig szépen visszaszokott a kiságyába! Most kb 2 hete volt háromszor beteg egymás után és jött 4 rágófoga! Meggyógyult, fogak kint, és nagyon nyugisan alszik a kiságyban! Bár éjszaka egyszer még szopizunk...
2010. márc. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Elejétől fogva a saját ágyában alszik, az első 3 hónapban mi is vele aludtunk a szobájában, de utána kiköltöztünk, azóta egyedül alszik. Eleinte ott voltam mellette míg elaludt, kb 8 hónapos kora óta teljesen egyedül alszik el, este is, napközben is. Nálunk kezdetektől fogva babazene szól, és arra alszik el.
2010. márc. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Mivel a fiam az az ébredős fajta volt,tehát akár 50 percenként kelt úgy 14 hós koráig,mi együtt alszunk vele egy ágyban,(azt a betyárját neki), most 16 hós és még mindig,igen! De mivel elköltöztünk,nem akartam ezzel rontani a helyzetet,és majd idővel,mivel most igen jól alszik,egyszercsak a saját ágyában találja majd magát!
2010. márc. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az én kisfiam is 1 éves koráig egyedül aludt, aztán, mivel elkezdett többször kelni éjszaka, először csak 1-2-től aludt mellettünk és szépen lassan beszoktattuk magunkhoz. Most (ő is) 16 hónapos és lassan elgondolkodunk a külön alváson. Csak nem tudom, hogyan fogjak hozzá... Remélem, én is egyszer majd a saját ágyában találom! :-)
2010. márc. 4. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!