Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy alszik éjszaka az 1 éves...

Hogy alszik éjszaka az 1 éves babátok? Sosem fogjuk átaludni az éjszakát? :- ( ( (

Figyelt kérdés
Betöltöttük az egy évet, de mondhatom hogy még rosszabul alszik mint pici korában.Pár napja 3*4* is felkel.7-kor fürdünk fél 8 kor alvás és már 5-6 kor fenn kukorékol!Nálatok is így van?Foga nem jön legalábbis nem hiszem hogy az lenne.Eddig még nem volt gond a fogjövéssel ha volt is egy kicsi keserves sírással kelt de most nem úgy sír.....!Egyébiként is egyszer kel cumit adok és alszik tovább...de meddig tart még ez a nem alvás korszak?:-(
2011. szept. 29. 07:26
 1/7 anonim válasza:
Kislányom pár nap múlva lesz 1 éves,és az éjszakáink egyre rosszabbak.Kiskorába nagyon jól aludt éjjel,de kb 1 hónapja 4x5x kel.Ha csak 2x akkor már örülök.És csak cicin hajlandó visszaaludni.Azt hittem csak nálunk van ez így.Nálunk szerintem a fog is közrejátszik,most jött ki alul az egyik őrlő.De ki tudja?!Reggel is korai,7 körül kel.Még az a szerencse hogy nappal alszik 2x másfél órát!Lehet sokat alszik nappal az a baj??Nálatok nappal mennyit alszik??Nagyon jó lenne már végre 1 jót aludni!!!
2011. szept. 29. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mi is 2 szer alszunk napközben mert nem bírja ki hogy csak egyszer aludjon.Nagyon nyűgös akkor és megőrjít.:-)Most szeretnénk másik babát, de hogy így mi lesz nem tudom......
2011. szept. 29. 09:15
 3/7 anonim ***** válasza:

nem akarlak elszomorítani,de a fiam 2 éves és még 2-3x felkel éjjel.néha 2-3 hetente van egy-egy éjszaka amit végigalszik,de ennyi.foga kinn van 16.mi is 7-kor fürdünk,de a lefekvés csak 9-kor van.igy is van 10 mire elalszik.reggel 8 körül kel általában.hát sajnos sok mindent nem tudunk vele csinálni,esetleg még annyit kipróbálhatsz hogy este valami tartalmas vacsit adsz neki.

remélem mielöbb megoldódik az éjszakai kelésetek.

ja én már kezdek hozzászokni,igy is rossz alvó vagyok.

2011. szept. 29. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

ja a napközbeni alvás nálunk 7 hós kora óta ugyan olyan.dél körül elaludt és ugy 3-ig.most annyiba változott hogy fél 1-1 körül alszik el és 3-kor keltem,mert éjjel nem aludna.lehet h az is a probléma hogy sok a babádnak az alvás napközben,de akkor meg nem aludna el este időbe.passz.nem kezdett el valami újat csinálni,mondjuk beszéd és ilyenek.mert ugye az is bezavar az alvásba,nyugtalanabbul aludhatnak olyankor,és többször kelhetnek is akár.

most hogy hűvösebb van nem öltözteted nagyon melegen,mert azért is ébredhet.fiam fagyos és folyton takarót kért(már zsákozunk).

hirtelen ennyi jutott még az eszembe.

2011. szept. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

15 hónapos lányom,minden áldott éjszaka 4x6x kel.Még soha egyetlen éjszakát sem aludt át!!!!8-éjfélig alszik és onnantól reggel 5.20-ig folyamatosan ébred.5.20-kor végleg felkel.Foga nem jön az enyémnek sem.És ez így megy mióta megszületett:(((

Nem is lesz kistesója ezt bizton állíthatom!!!!!!

2011. szept. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Ma már kicsit jobban aludt!Elvileg foga nem jön!Nemrég kezdett el járni de most nem hiszem hogy ez zavarta meg.Én is most akarok neki zsákot mert folyton kitakarózik és lehet fázik azért kel fel!

Kedves utolsó 1 hónappal ezelőtt még én sem gondoltam volna hogy babát akarunk, de hirtelen döntöttünk és most rajta vagyunk a kis tesó projekten!Remélem hamarosan jön az új családtag és jó alvó lesz!:-)

2011. okt. 1. 07:22
 7/7 Zsöff85 ***** válasza:
1x kel és te ki vagy :D vicces :D
2017. nov. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!