Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen ruhában hozzátok/hoztát...

Milyen ruhában hozzátok/hoztátok haza babátokat a kórházból?

Figyelt kérdés

Április elején szülök. Kell body, talpas rugi, kiszonki, kiskesztyű, sapi, átmeneti-melegebb kapucnis plüss overáll-féle (nincs talpa és kesztyűje)... és még?

hordozóban hozzuk el, nem pólyában.

Több 56-os rugim más-más méretű.... vmelyik olyan nagynak tűnik, vmelyik olyan, mint egy 50-es méret. nem akarok úgy járni, hogy kicsi lesz vagy túl nagy... készítsek össze többet és majd meglátom, melyik kell? Ti hogy csináltátok? Hosszú ujjú rugi alá hosszú ujjú bodyt rakjak, vagy inkább rövidet??


2010. márc. 4. 14:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Ez időjárás függő. De én így hoztam haza: body, vastagabb rugi és egy bundazsák, na és természetesen sapi, ja és egy kis takaróval betakartam. Kesztyűt, zoknit nem vittem, hisz ki sem látszott a bundazsákból, nameg az autóig kibírja.

Kérdezd meg a csecsemős nővéreket, hogy mekkora méretű ruhákat adnak rá és akkor tudsz úgy pakolni. De abból még nem lesz baj, ha egy mérettel nagyobbat készítesz, inkább legyen minthogy kényelmetlenül érezze magát a babád.

2010. márc. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!! :-)
2010. márc. 4. 14:25
 3/4 anonim ***** válasza:
59%
Rövidujjú rugi alá hosszúujjú body és fordítva. Hosszúújú rugi alá rövidujjú body. Mert különben a karján kényelmetlen lesz a két réteg hosszúújjú ruha. De a kérdésedre válaszolva: én a fiamat body, zokni, rugi, kocsikabát, vagy egy átlagos vastagságú pulóver, sapi és pólya. :)
2010. márc. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
értem, akkor rövid ujjú bodyt viszek. Köszönöm! :-)
2010. márc. 4. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!